Jak budete letos stolovat? Nechte se inspirovat našemi tipy

Jak budete letos stolovat? Nechte se inspirovat našemi tipy

Vše pro slavnostní stolování - Vánoční inspirace


 

Vánoce již klepou na dveře a kdy jindy, než právě v tento čas bychom si měli vychutnávat setkávání s přáteli
a rodinou u dobrého jídla! Kvalitní pekáče, hrnce a profesionální pánve budou skvělými pomocníky v kuchyni
a pomohou vám rychle připravit pro hosty lahodné pokrmy i sváteční atmosféru. Se správným vybavením se vaří s láskou od předkrmů až po dezerty. Kolekci „Vše pro slavnostní stolování“ najdete v síti obchodů Tchibo
a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích
od 10. prosince, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 4. prosince 2018.

 

Běhoun na stůl
Vánoce mohou začít. Běhoun o velikosti 40 x 80 cm je bavlněný s vánočním potiskem. Předběžná cena 199 Kč.

Dezertní talíře, 4 ks
Talíře se zlatým dekorem. Talíře o průměru 16 cm jsou z jakostního porcelánu. Každý má jiný vánoční motiv. Předběžná cena za sadu 499 Kč.

 

 

Raclette gril pro dva
Rychlé a chutné občerstvení pro návštěvy. Set obsahuje dvě pánvičky s nepřilnavou úpravou a izolovanou rukojetí, odnímatelnou grilovací desku z kovu s nepřilnavým povrchem, která se snadno čistí, a škrabku z plastu odolného vůči vysokým teplotám. Korpus je z nylonu se sklolaminátem. Rozměry grilu jsou 29,5 x 10 x 10 cm, jeho výkon je 350 W. Předběžná cena 699 Kč.

Hrnec se skleněnou poklicí
Hrnec je z litého hliníku. Je vhodný do trouby do teploty 150 ⁰C a pro všechny druhy sporáků vyjma indukčních. Má kvalitní nepřilnavý povrch GREBLONR C3+ zesílený keramickými částečkami a vnější stranu s povrchovou vrstvou GREBLONR DK2. Skleněná poklice má silikonový okraj. Hrnec je v nabídce o objemu 2 l s průměrem 16 cm za předběžnou cenu 799 Kč a o objemu 4 l s průměrem 20 cm za předběžnou cenu 999 Kč. Hrnce lze mýt v myčce.

  

 

Zlatý běhoun
Zářivý stůl i večer. Běhoun je z metalizované příze. Jeho rozměry jsou 200 x 25 cm a zdobí ho střapce o délce 15 cm. Předběžná cena 249 Kč.

Žakárový ubrus
Navodí sváteční atmosféru. V nabídce je ve více barvách a dvou velikostech, a to o rozměrech 180 x 140 cm
za předběžnou cenu 399 Kč a o rozměrech 275 x 150 cm za předběžnou cenu 499 Kč.

                                                                                         

 

Multifunkční struhadlo
Nejen pro milovníky sýrů. Praktické ruční struhadlo s odklápěcí rukojetí a se záchytnou nádobkou o objemu 250 ml a stupnicí na vnitřní straně. Plocha na strouhání je z ušlechtilé oceli 18/10. Struhadlo lze mýt v myčce. Předběžná cena 349 Kč.

Deka pod vánoční stromek
Estetická a praktická deka. Skryje podstavec vánočního stromku i kabely a zajistí rychlý úklid spadaného jehličí. Boční otvor lze svázat pomocí stužek. Průměr deky je 130 cm. Předběžná cena 349 Kč.

  

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více informací a také možnost nákupu na www.tchibo.cz