Bio Bachovky – přírodní anti-aging, který funguje. Navíc pro vás máme soutěž o produkty

Bio Bachovky – přírodní anti-aging, který funguje. Navíc pro vás máme soutěž o produkty

Bachovy esence skvěle fungují na lidskou psychiku a dávají ji do pohody a harmonie. K tomu, abychom se dobře cítili, pomáhá také vzhled, se kterým jsme spokojeni a právě proto tu jsou přírodní a bio kosmetické produkty, které přirozenou cestou dokáží udržet mladistvý a zdravý vzhled.


 

Místo krému: Vzácné zkrášlující oleje 

Speciálně namíchané obličejové oleje z těch nejvzácnějších a nejčistějších olejů a éterických olejů jsou stále oblíbenější. Pleť je dobře přijímá a účinkují, protože se složky snadno a rychle dostanou hluboko do pokožky. Aby olej co nejlépe fungoval a nemastil, aplikujte několik kapek na vyčištěnou, vlhkou pleť. Zvlhčit ji před použitím oleje můžete také obličejovou mlhou.

Zázračně efektní vzácný pleťový olej Prodigieuse, Laboratoires Altho, Bio-Bachovky.cz, 30 ml za 522 Kč

Speciální pleťová směs obsahuje kombinaci esenciálních bio olejů a panenských rostlinných olejů, která dodá pružnost, lesk, a rovnováhu pleti. Olej posiluje kožní i vlasová vlákna. V praktickém balení s pumpičkou. 

 Na péči: Čisté rostlinné oleje

Jednodruhové nejčistější bio oleje jsou lisované za studena, zachovávají si tedy v sobě všechny vitamíny, minerály a pečující složky. Je možné je přidávat do pleťových a tělových krémů, mlék nebo olejů, kde ještě znásobují účinky dané péče.

Panenský bio šípkový olej Rosier Muscat Bio, Laboratoire Altho, Bio-Bachovky.cz, 50 ml za 471 Kč

Je získáván lisováním za studena ze semínek šípků z růže šípkové divoce rostoucí v Chile. Má regenerační
a hojivé schopnosti, které oceníme zejména v boji proti stárnutí nebo hojení jizev čerstvých i staršího původu. Vysoký obsah antioxidantů je dalším přínosným efektem v boji proti stárnutí. Pro využití maximálních účinků doporučujeme používat v jeho čisté podobě. Plet navrací mladistvý vzhled. Je vhodný k péči o pokožku
v těhotenství, v období růstu nebo nabírání svalové hmoty jako prevence vzniku strií.

Panenský bio granátový olej Pépins de Granade Bio, Laboratoire Altho, Bio-Bachovky.cz, 50 ml za 671 Kč

Díky svým antioxidačním, regeneračním a uklidňujícím vlastnostem je tento olej využívaný proti stárnutí pleti. Působí proti působení stresu, UV záření nebo znečištění a také zpomaluje přirozené stárnutí pokožky. Přidáním pár kapek oleje do vašeho oblíbeného krému po holení zklidňuje podrážděnou pokožku. V krému po opalování zklidňuje podrážděnou pokožku. Může se užívat také vnitřně, kdy  bojuje proti ORL poruchám, harmonizuje zažívání a také posiluje imunitu.

 

Na rozzáření pleti a dodání rychlé hydratace: Květové hydroláty ve spreji 

Speciální pleťové misty nebo-li pleťové vody ve spreji se stále více těší své oblibě. Jsou bez alkoholu a vznikají při destilaci esenciálních olejů. Hydroláty pleť zjemňují, hydratují nebo si poradí s jejími nedokonalostmi. Květovou vodu je možné použít jako pleťovou vodu, ale i jako podklad pro lepší aplikaci pleťového oleje, krému nebo pro fixaci make-upu.

Organická květová voda ze slaměnky, Laboratoire Altho, Bio-Bachovky.cz, 200 ml za 309 Kč

Je ideální k péči o zralou a stárnoucí pleť, podporuje její regeneraci a vyrovnává barevný tón pokožky. Slaměnkový hydrolát dočišťuje pleť po odlíčení bez podráždění a vysušení. Naopak zklidňuje a podporuje regeneraci pleti, a to zejména zralou nebo suchou pleť. Zvyšuje její hydrataci a působí jako jemné tonikum.
Je vhodný také jako podklad pod denní či noční krém, příjemná pomoc pro jejich vstřebávání do pokožky.

Organická růžová květová voda z damašské růže, Laboratoire Altho, Bio-Bachovky.cz, 200 ml za 309 Kč

Pečuje o všechny druhy pleti, dodává pleti jemnost a rozzáření, zlepšuje její hydrataci a bojuje proti předčasnému stárnutí. Lze také používat na celé tělo - od hlavy k patě včetně vlasů. Je vhodná i na vysušenou či přecitlivělou pokožku, kterou ihned zklidňuje a zmírňuje nepříjemné pnutí či zarudnutí. Je vhodná pro dočištění pokožky po odlíčení či jako hydratační a regenerační tonikum, které pleť osvěží a rozzáří.

 

A co můžete vyhrát?
Balíček produktů, který obsahuje Růžový pleťový olej, Roll-on energie a Tajiny kulinářský bio olej.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na oznámení o výhře.

 

 

Výherci:
I. Šolcová, M. Kaňková, P. Jungová