Vyhrajte dárkový balíček pochoutek pro vašeho psa či kočku v limitované edici od značky Fitmin

Vyhrajte dárkový balíček pochoutek pro vašeho psa či kočku v limitované edici od značky Fitmin


 

Máte doma zvířecího mlsouna, kterého jen tak něco neuspokojí? Dopřejte mu pod stromeček opravdu něco speciálního, co potěší jeho chuťové buňky a nezatíží citlivé bříško. Obdarujte ho jedinečným balíčkem od značky Fitmin, jehož součástí jsou křupavé, ručně vyráběné pochoutky Fitmin Purity Snax z těch nejlepších surovin.

Fitmin Purity Snax dárková kolekce pro psy obsahuje všechny typy pochoutek Fitmin dog Purity Snax, které jsou přírodní, bezlepkové, plné čerstvého masa a vyrábí se pozvolným sušením, aby se zachovalo maximum živin. V dárkovém balení naleznete masové proužky Fitmin dog Purity Snax Stripes, větší křupavé kostičky Fitmin dog Purity Snax Bones nebo dukátky Fitmin dog Purity Snax Nuggets. Stejně jako vánoční cukroví jsou i pochoutky Fitmin Snax vyráběny ručně, a to na statku v podhůří Orlických hor.

Kočičí balíček plný dobrot zaručeně uspokojí mlsný jazýček každé kočky. Kromě prvotřídních pochoutek Fitmin cat Purity Snax, které obsahují čerstvé maso, bylinky a účinné látky pro zdraví, v balíčku nejdete i masové kapsičky, masovou vaničku, grain free granule Purity Delicious pro mlsné kočky a jako dárek malou myšku na hraní. To vše je balené v dárkové krabici se stuhou a vánoční kartičkou, kam můžete napsat také věnování.

 

Tři výherci získají tento krásný balíček a sami si zvolí, zda chtějí variantu pro psy nebo kočky.

 

Nápovědu najdete na www.fitmin.cz.