Kde se v centru Prahy dobře najíst a ještě k tomu vegansky či vegetariánsky?

Kde se v centru Prahy dobře najíst a ještě k tomu vegansky či vegetariánsky?

Vegetariánské a veganské jídelny Dhaba Beas se rozšiřují.

Přijďte i vy vyzkoušet vegetariánská a veganská jídla do nově otevřené restaurace Dhaba Beas ve Slovanském domě v centru Prahy. 


Každý den zdravě a chutně, to je hlavní myšlenka Dhaba Beas. Menu v restauracích se denně obměňuje, každý den se vaří z čerstvých surovin a ingrediencí z celého světa. Základem je vysoce kvalitní rýže basmati
z Pákistánu a luštěniny z Indie. Samozřejmostí je také kvalitní sezónní zelenina ze spřátelených farem. Záměrem Dhaba Beas je nabídnout široké veřejnosti jídlo připravované s maximálně etickým přístupem
k okolnímu světu, které je zároveň chutné, výživné, zdravé a finančně dostupné všem.

Dhaba Beas je síť vegetariánských a veganských samoobslužných restaurací vycházející hlavně z tradiční indické, thajské, vietnamské a české kuchyně. Také se pyšní certifikovaným pěstováním klíčků v bio kvalitě, které jsou nedílnou součástí každodenního menu. Společnost byla založena před 16 lety a po Praze provozuje již 12 poboček. Společnost usiluje o to, aby se při přípravě pokrmů nepoužívaly suroviny obsahující geneticky modifikované potraviny a glutaman sodný.

Firma se zaměřuje nejen na provoz restaurací, ale i přípravu cateringů či firemních občerstvení. V současné době se intenzivně věnujeme projektu investic. Dává možnost veřejnosti být součástí růstu společnosti formou investic, které přináší vysoký výnos bez rizika.

 

Více informací najdete na www.slovanskydum.cz a www.dhababeas.cz.