Snuggs recenze: Stačí nám skutečně pouhé kalhotky během menstruace?

Snuggs recenze: Stačí nám skutečně pouhé kalhotky během menstruace?

Jako ženy menstruujeme zhruba 40 let. Nebaví to asi žádnou z nás a na co si nikdy nezvykneme, je to, jak nás občas menstruační krvácení přelstí. Nebo spíše, jak nás z času na čas zradí menstruační pomůcky. Žádné nejsou dokonalé. V poslední době se objevují různé novinky. Zajímá vás, jakým způsobem jedna z nich, menstruační kalhotky Snuggs, funguje?


Novinky mezi menstruačními pomůckami se v poslední době objevily hned dvě. První je menstruační kalíšek. Ten slibuje především ekologičnost naší menstruace. Právě menstruace a množství tamponů a vložek, které jako ženy za svůj život použijeme, nejsou nijak malou ekologickou zátěží. I gynekologové však říkají, že menstruační kalíšek se nehodí pro každou ženu. Je to stejně jako s kontaktními čočkami. Ani ty si nenasadí každý a někomu prostě nedělají dobře. Pomůže vám udělat si názor na tuto moderní vymoženost pro ženy.

Co byste řekly na menstruační kalhotky?

Jinou pomůckou jsou menstruační kalhotky. Ty už obecně vypadají lépe. Vždyť po nás nevyžadují nic, co bychom doposud nedělaly. Kalhotky nosí každá z nás. Jenomže nehlodají ve vás otázky, jestli skutečně dovedou běžně vypadající kalhotky zabránit protečení při menstruaci? A zabrání šíření zápachu? Budeme se v nich cítit čistě, suše a příjemně? Můžete udělat dvě věci. Menstruační kalhotky si ne za zas tak malé peníze pořídit a vyzkoušet. Druhou možností je podívat se na nezávislý názor, který připravil Ecoblog.

Snuggs recenze vám velice podrobně představí vše, co bychom měly o Snuggs menstruačních kalhotkách vědět už před tím, než se pro jejich koupi rozhodneme, či ji zavrhneme. Zjistíte, jak dlouho vydrží bez protečení, jestli zabraňují zápachu, jak si správně vybrat jejich velikost i jakým způsobem je udržovat. A rozhodně nejen to.

Co byste měly vědět o Ecoblog?

Ecoblog, který připravil recenzi o menstruačních kalhotkách Snuggs, je nezávislý blog zaměřen na testování ekologických a zero-waste produktů. Čtenářkami blogu jsou především ženy, a tak na stránkách nemohla chybět ani nezávislá Snuggs recenze.