Naše tipy na produkty na opalování

Naše tipy na produkty na opalování


Solait Voděodolný opalovací olejl, SPF 20, 200 ml, 259 Kč

Voděodolný opalovací olej s SPF 20 ochrání vaši pokožku před slunečními paprsky (včetně UVA), pečuje o ni pomocí vitaminu E a navíc celé vaše tělo rozzáří jemnými třpytkami. Olej se rychle vstřebá, takže nezanechá mastnou pokožku. Kůže je po aplikaci hebká, vyživená a rozzářená. 

 

Solait Hydratační opalovací krém ve spreji, SPF 30, 239 Kč 

Voděodolný přípravek má lehkou a nemastnou texturu. Poskytuje vylepšenou ochranu proti UVA i UVB záření
a zároveň vaší pokožce dodá vláhu – pocit hydratace až na dobu 24 hodin. Na výběr je menší praktické balení na cesty a přípravek ve spreji pro ještě příjemnější a snazší nanášení.

 

Solait SPF 50+, Anti-ageing přípravek na opalování, 119 Kč

Moderní přípravek na opalování, který dokáže vaši pleť ochránit před UVA i UVB zářením a jeho unikátní složení se navíc postará o anti-age péči a hydrataci kůže. Jemný fluid je určen speciálně pro citlivou pokožku obličeje, kterou dokáže hydratovat po dobu 8 hodin. Vitamin E ji ochrání před volnými radikály, takže ani předčasného stárnutí pleti způsobeného slunečními paprsky se nemusíte bát. Je voděodolný.

 

Solait balzám na rty, SPF 30, 20 ml, 59 Kč

Balzám s faktorem SPF 30 chrání jemnou pokožku rtů. Je obohacen o vitamin E a poskytuje až osmihodinovou hydrataci. Je voděodolný.

 

Solait gel po opalování s Aloe Vera Gel, 400 ml, 79 Kč 

Hydratační gel po opalování s Aloe vera regeneruje kůži. Má chladivý účinek a slibuje 24 hodinovou hydrataci pokožky. Přípravek kůži zvláčňuje a zároveň pomáhá zmírnit fotochemické poškození pomocí antioxidantů.

 

 

Více na www.marionnaud.cz