Když rodinný piknik, tak v eko stylu

Když rodinný piknik, tak v eko stylu


Udržitelná móda, doplňky a hračky

Zatoužili jste po slunečních paprscích? Pak stačí sbalit piknikovou deku a vyrazit kamkoli ven, třeba jen na zahradu! V naší aktuální nabídce najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli strávit příjemný letní den v souladu s přírodou. Těšit se můžete na módní oblečení barvené přírodními barvami, udržitelné hračky a spoustu dalšího ekologického vybavení pro piknik! Kolekci „Rodinný eko piknik“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 5. července 2021, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 29. června.

 

Ekologická móda

1. Barvení textílií přírodními barvami

Vybrané oblečení naší kolekce je barveno přírodními barvami, které získáváme z rostlinného odpadu zemědělské produkce. Prostřednictvím znovuvyužití, tzv. upcyklace, zbytků z rostlin, například palmy serenoy plazivé nebo červené řepy, a rovněž díky trvale udržitelnému procesu výroby, chráníme zdroje, snižujeme spotřebu vody a energie. To vše přispívá k ochraně klimatu a podpoře ekologicky šetrné výroby.

2. Oblečení z biobavlny, přírodních vláken a recyklovaných materiálů

Při pěstování biobavlny jsou používána výhradně přírodní hnojiva a prostředky na ochranu rostlin. To vede k úsporám vody, zachování úrodnosti půdy, ochraně zdraví a životního prostředí.

Modalová nebo lyocellová vlákna TENCEL™ se získávají z obnovitelné suroviny – ze dřeva. Abychom zajistili, že k výrobě těchto vláken bude použito dřevo z odpovědného lesního hospodářství, používáme modalová a lyocellová vlákna LENZING TENCEL™.

K výrobě produktů z recyklovaných materiálů používáme PET lahve zpracované na polyesterová vlákna. Opakovaně tak využíváme existující zdroje, jako je odpad, spotřebováváme méně surovin, šetříme vodu a energii, snižujeme emise CO2 a zároveň vyrábíme nové, vysoce kvalitní produkty.

Žerzejové šaty EarthColor®

Šaty jsou barvené přírodními barvami. Jsou ze 100% biobavlny a s certifikací GOTS. Zdobí je výstřih do V a volánový střih. Při výrobě těchto žerzejových šatů bylo ušetřeno až 773 l vody. Předběžná cena 999 Kč.

Dámské topy EarthColor®, 2 ks
Topy jsou barvené přírodními barvami. Jsou z 95 % z biobavlny a s certifikací GOTS. Rukávy tvoří ozdobný volán a zadní díl má slzičkový výstřih a zapínání na knoflík. V sadě je top v hnědé a tmavě modré barvě. Předběžná cena za sadu 599 Kč.


Pánská trika, 2 ks
Trika jsou barvená přírodními barvami. Jsou ze 100% biobavlny a s certifikací GOTS. V sadě je triko v hnědé a tmavě modré barvě. Předběžná cena za sadu 399 Kč.

 

Dětské tkané šaty
Šaty jsou ze 100% biobavlny a s certifikací GOTS. Jsou kompletně podšité a v nabídce je najdete v proužkované a zelené variantě s celopotiskem. Předběžná cena 499 Kč.

 

 

Sbaleno na piknik v eko stylu

Chladicí svačinová taška
Vnější materiál je ze 100% biobavlny. Rozměry tašky jsou 18 x 30 x 14 cm. Předběžná cena 499 Kč.

Sáčky na ovoce a zeleninu, 3 ks
Sáčky jsou ze 100% biobavlny. V sadě jsou tři různé velikosti, 30 x 40 cm, 26 x 32 cm a 18 x 24 cm. Předběžná cena za sadu 249 Kč.

Konfetové voskovky
Voskovky s přírodním včelím voskem. Pestré barevné kombinace pro kreslení s fantazií. Předběžná cena za sadu 199 Kč.

 

Léto plné osvěžujících chutí

Vykrajovátka na ovoce a zeleninu, 8 ks
Ideální pro přípravu špízů a obložených mís. Vykrajovátka jsou z ušlechtile oceli 18/10 a mají odnímatelné silikonové kryty. Z tvarů připravíte zajímavé ovocné i zeleninové špízy či ozdoby na obložené mísy a talíře. Předběžná cena za sadu 249 Kč.

 

Jogurtovač
Jogurtovač nepotřebuje elektřinu. Vyrobí asi 500 ml čerstvého jogurtu. Je vhodný i k přípravě veganských jogurtů. Předběžná cena 699 Kč.

Dávkovací skleničky, 4 ks
Vhodné na servírování, udržení čerstvosti potravin i jejich zamrazení. Maminky je ocení při výrobě domácí kojenecké výživy. V sadě jsou dvě sklenice o objemu 250 ml a dvě sklenice o objemu 125 ml. Předběžná cena za sadu 499 Kč.


 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

Více na www.tchibo.cz.