Podzimní novinky vás oslní

Podzimní novinky vás oslní


VŮNĚ

TRUSSARDI NEW FEMININE

Trussardi otevírá novou kapitolu dámských vůní. Nový design, autentická vůně propracovaná do nejmenšího detailu. Vůně vytvořená ženami pro ženy: Julií Massé a Violaine Collas, dva různé pohledy na moderní feminismus a zároveň láska ke stylu a eleganci. Akordy italské mandarinky, neroli spolu s jasmínem absolute, levandulí a semišovým akordem jsou v dokonalém souznění. 
K dostání ve vybraných sítích parfumerií, od 30 ml, 1499 Kč.

 

BVLGARI MAN TERRAE ESSENCE

Čtyři přírodní elementy, čtyři ikonické pánské vůně Bvlgari. Posledním, dosud neobjeveným elementem se stala země – terrae. Nová pánská vůně vzdává hold životodárné zemi s její jedinečnou hojností, různorodostí
a plodností prostřednictvím elegantních hřejivých tónů v podobě akordu kalamondinu, vetiveru, koncentrátu z kosatce a exkluzivního terrae akordu.


Mistr parfumér, Alberto Morillas. K dostání ve vybraných sítích parfumerií, od 60 ml, 2490 Kč.

 

ARIANA GRANDE R.E.M.

Nová vůně od popové divy je bez jakýchkoliv limitů. Je inspirovaná láskou Ariany Grande k nekonečnému vnějšímu prostoru a vesmíru a dodá vám pocit, že si dokážete podmanit celou galaxii, podobně jako hrdinka z komiksových seriálů. Šťavnaté fíky spolu se slaným karamelem, levandulovou esencí a santalovým dřevem tvoří jedinečné kombo.


K dostání ve vybraných sítích parfumerií, od 30 ml, 990 Kč.

 

PEČUJÍCÍ KOSMETIKA

MATIS PARIS CELL-EXPERT SERUM & CELL-SKIN

Profesionální buněčná péče s impulzem kmenových buněk pro zachování mladistvého vzhledu pleti. Sérum
a krém jsou obohaceny o MatiStemCC Komplex, jehož základem jsou kmenové buňky z bílé růže, peptid derivovaný z hrášku a výtažek z protěže alpské, jedinečné složení, které oddaluje stárnutí pokožky, zachovává její přirozenou pružnost a odstín.

 

K dostání ve FAnn parfumeriích, www.fann.cz, Cell-expert Serum, 30 ml, 2230 Kč, Cell-skin, 50 ml, 2170 Kč.

 

MOIA ELIXIRS®

Zakladatel značky MOIA ELIXIRS® Jakub Mohl se díky své osobní zkušenosti se CBD rozhodl vybudovat moderní extrakční a purifikační laboratoř, která pro výrobu kanabinoidů vlastní licenci od Ministerstva zdravotnictví ČR. Z vlastních preparátů následně formulují unikátní CBDerma-Repair® elixíry pro péči o pokožku a vnitřní prostředí těla i mysli. Za kvalitu a účinek svých produktů obdrželi jako jediní v ČR několik prestižních ocenění ze zahraničí.


K dostání ve vybraných FAnn parfumeriích a v e-shopu www.fann.cz, od 295 Kč.

 

DEKORATIVNÍ KOSMETIKA

MATIS PARIS RÉPONSE COSMAKE-UP

Nová linie zaměřující se na docílení přirozeného, svěžího vzhledu pokožky za pomocí HYALU-BB krému, který sjednotí barevný tón pleti, poskytne potřebnou péči a UV ochranu, a inovativního HYALU-LISS make-upu, který zakryje nedostatky a zachová pleť přirozeně zářivou. Třešničkou na dortu je HYALU-LISS PRIMER, který před aplikací make-upu pokožku dokonale sjednotí.
K dostání ve FAnn parfumeriích, www.fann.cz, od 1000 Kč.

 

GOSH COPENHAGEN CATCHY EYES MASCARA ALLERGY CERTIFIED

Oblíbená řasenka přichází nově, avšak ve své zcela původní verzi, s prestižní skandinávskou známkou Allergy Certified, která dokládá, že riziko vzniku alergické reakce je zcela minimální.

K dostání ve FAnn parfumeriích, www.fann.cz, 8 ml, 299 Kč.

 

GOSH COPENHAGEN CHAMELEON POWDER

Transparentní pudr na tvář pro všechny typy pleti dokonale splyne s každým tónem a zahalí ji zdravou barvou. Poradí si i s leskem a drobnými nedokonalostmi, které maskuje přesně jako chameleon.

K dostání ve FAnn parfumeriích, www.fann.cz, 8 g, 399 Kč.

 

 

 

Více také na www.fann.cz.