Dnes je Mezinárodní den sexuálních hraček. Oslavte ho stylově

Dnes je Mezinárodní den sexuálních hraček. Oslavte ho stylově

Satisfyer oslavuje jejich celosvětově nejprodávanější produkt, Pro 2 a představuje ho ve třech nových pastelových barvách!  


Satisfyer Pro 2 s více než 25 miliony prodaných ks od roku 2016 a 100 000+ recenzí na Amazonu nově v modré, růžové a fialkové barvě.

 

Satisfyer Pro 2, který byl uveden na trh v roce 2016, je klenotem řady Satisfyer. Jako nejprodávanější produkt Satisfyer na světě již získal více než 100 000 recenzí na Amazonu v USA a Evropě. Ale příběh úspěchu Pro 2 ještě neskončil. Nyní je dostupný ve třech nádherných pastelových barvách, růžové, fialové a modré. Tento klasický produkt nesmí chybět v žádné zásuvce nočního stolku. 

Stylový Pro 2 s charakteristickou technologií Air-Pulse společnosti Satisfyer, která při svém prvním uvedení způsobila revoluci na trhu sexuálních technologií, slibuje ohromující orgasmy a vezme vás na vzrušující dobrodružství pomocí pouhých několika pulzů.

Inovativní technologie Satisfyer, jedna z největších a nejrychleji rostoucích světových značek pro sexuální wellness, je nyní k dispozici ve více než 100 zemích s více než 200 produkty ve svém sortimentu. Od revolučních produktů air pulse po stimulátory bodu g, masturbátory, klasickými vibratory, produkty pro muže
i páry, inkluzivní, cenově dostupné a příjemné produkty jsou favority mnoha lidí na světě.

Mezi širokou řadou produktů Satisfyer si Pro2 vybudoval své jméno tím, že potěšil více než 25 milionů žen po celém světě.

 

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer a kvalifikovaná klinická sexuoložka

„Satisfyer Pro 2 a jeho elegantní design odborně obepne klitoris, aby nepřímo stimuloval 8000 citlivých nervových zakončení tlakovými vlnami – pro to nejlepší potěšení z tohoto světa. Nepřímý přístup pomáhá podporovat větší vnímavost v hustě uložených nervových zakončeních a zároveň podporuje průtok krve
a progresivní odezvu vzrušení. Často přemýšlím o Pro 2 jako o růžovém zlatém klíči k orgastickému království, kde jsou všechny věci blažené možné a rozhodně nikdy nevyjdou z módy a nyní si můžete vybrat svou novou oblíbenou barvu."

 

 

Nové barvy, nové vlny slasti

Klasické, intenzivní a stylové! Zažijte čistou blaženost s bestsellerem Satisfyer Pro 2, který je nyní k dispozici ve třech nových pastelových barvách: modré, růžové a fialové

Pro 2 představuje proprietární technologii Air-Pulse společnosti Satisfyer, která dráždí klitoris pomocí jemných nebo intenzivních tlakových vln, aby poskytla tak výbušné orgasmy, kterých se zákazníci nebudou moci nabažit.

Díky tichému motoru a měkké silikonové hlavě Pro 2 navodí náladu k dosažení blaženého vrcholu. Kromě zcela nových zážitků ti nová generace Satisfyer Pro 2 nabízí optimalizovaný design ovládání, s kterým můžeš perfektně regulovat 11 různých stupňů sonických vln. 

  

Proč je Satisfyer Pro2 bestseller? 

  • Stimuluje klitoris pomocí 11 intenzivních tlakových vln bez přímého kontaktu
  • Je vyroben z extra měkkého lékařského silikonu šetrného k pokožce, který je příjemný na dotek
    a extrémně hygienický
  • Díky vodotěsné úpravě (IPX7) lze tuto hračku bezpečně používat ve vodě a snadno se čistí.

Pro 2 je dostupný v nových barvách za skvělu cenu 1289 Kč na Satisfyer eshopu.

  

 

My jsme si pro vás ve spolupráci se Satisfyer připravili dokonalou soutěž!

Pro 2 má perfektní vlastnosti pro osobní potěšení – jak pro začátečníky, tak pro lidi, kteří chtějí přidat hračku do své sbírky. 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

 

Výherci: J. Řeháčková, V. Danková, P. Kučerová

 

 

 

O značce Satisfyer

Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness, která propojením technologických inovací a sexuálního zdraví přináší zákazníků příjemné prožitky, které působí na různé smysly. Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti.

Jako nejrychleji rostoucí značka sexuálního wellness na světě je Satisfyer nyní k dispozici ve více než 100 zemích s více než 200 produkty a více než 343 cenami za design. Satisfyer nabízí nejkomplexnější a nejobsáhlejší sortiment vysoce kvalitních a inovativních produktů, za dostupné ceny. Oceněná inovace společnosti, Satisfyer Connect, je bezplatná aplikace, která integruje dotykovou, zvukovou a haptickou zpětnou vazbu a umožňuje uživatelům prozkoumat vytváření vlastních personalizovaných programů potěšení a bezproblémově ovládat zařízení partnera. Společnost Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2 s více než 25 miliony prodaných ks od roku 2016 a 100 000+ recenzí na Amazonu.

Pro více informací navštivte www.satisfyer.com.