Připijte si s elegancí a v italském stylu

Připijte si s elegancí a v italském stylu


Čas večírků i oslav nového roku je tady! Užijte si je letos ve stylu s nadčasovým drinkem, který navíc svou typicky rudou barvou perfektně zapadá do času Vánoc a novoročních oslav. Campari Negroni RTE obohatí každé koktejlového menu a díky své rychlé a jednoduché přípravě bude navíc dokonalým společníkem na všech večírcích! Pakliže hledáte vhodnou alternativu k alkoholickým koktejlům, sáhněte po Crodinu – drinku, který vás při tradičních oslavách rozhodně nenechá „na suchu“.

Obohaťte své večírkové menu o opravdovou klasiku – drink Negroni z roku 1919, který se v současné době řadí na druhé místo žebříčku světových koktejlů. Díky své sofistikované klasické chuti je stále populárnějším koktejlem, který vás navíc svou typickou hořkosladkou chutí přenese do slunečné Itálie i v tom nejchladnějším prosincovém počasí.

NÁŠ TIP: Campari Negroni RTE

Zařaďte legendární koktejl v „ready to enjoy“ podobě i do svého baru a buďte na velkolepé oslavy skvěle připraveni. Součástí drinku Campari Negroni RTE jsou tři ingredience ve stejném poměru jako v tradičním koktejlu: jeden díl Campari, jeden díl červeného vermutu a jeden díl London Dry ginu. Naplňte sklenici ledem, nalijte Campari Negroni RTE, ozdobte plátkem pomeranče a vychutnejte si nezaměnitelnou chuť tohoto legendárního koktejlu.

Díky jednoduchému způsobu podávání a dokonale vyvážené chuti zvládne přípravu Negroni opravdu každý. Dokonalé provedení tohoto nápoje potvrzuje také úspěch v mezinárodně uznávané soutěži Ultimate Spirits Challenge, kde Campari Negroni RTE získalo 94 bodů ze 100 a obdrželo ocenění „Finalista“.


Campari Negroni RTE zakoupíte na warehouse1.cz

Vánoční čas s „lehkou hlavou“

Večírky a oslavy nového roku se nemusí nutně nést jen ve znamení alkoholických drinků. Užijte si tento obvyklý čas setkávání s nealkoholickou variantou oblíbených spritzů – Crodinem. Díky své jedinečné hořkosladké chuti dodá nejen vánočním večírkům ten pravý italský šmrnc!

NÁŠ TIP: Crodino Biondo a Crodino Rosso

Crodino vás osloví svou osvěžující perlivostí a hořkosladkou chutí. Pochází z regionu Piemonte a jeho receptura je založena na místní pramenité vodě z pramene Liesel, ve které se louhují vysoce kvalitní byliny, koření, dřevo a kořeny, jež jsou dodávány z celého světa.