Přirozená krása s produkty Oriflame

Přirozená krása s produkty Oriflame


Nová řada Waunt, kterou pod svými křídly uvádí švédská značka Oriflame, podtrhne vaši přirozenou krásu. Pečlivě vybrané přírodní ingredience získávané zodpovědným způsobem, jedinečná technologie hydratující pleť zevnitř a retušující make-upový efekt dodávají pleti přirozený efekt.

Dokonalý vzhled s ohledem na životní prostředí

Nový rozměr řady Waunt vnese do vaší každodenní rutiny barevné, hravé a hybridní textury, které posouvají hranice péče o pleť na zcela novou úroveň. Produkty staví na vysoce kvalitních přírodních ingrediencích, které jsou získávané zodpovědným způsobem a jsou navíc biologicky rozložitelné. Tuto revoluci v péči o pleť si tak mohou bez obav užít i lidé s citlivou pletí. Organizace The Vegan Society je garantem toho, že všechny produkty jsou vhodné i pro vegany. Maximální ohled na životní prostředí se promítá také do obalů, které jsou vyrobeny
z post-spotřebitelského recyklovaného plastu.

Jedinečná technologie inspirovaná přírodou

Každodenní pleťovou rutinu si nyní budete užívat daleko více, stane se totiž zábavou. Waunt svými účinky
i texturami s retušujícím make-upovým efektem posouvá hranice skincare na zcela novou úroveň. Vyzkoušejte proměnu máslového čističe v olej, sprej v mžiku přejde do ionizační mléčné mlhy, samoprohřívací pleťová maska odstraní nečistoty z pleti jako mávnutím kouzelného proutku. Pěnová forma krému s obsahem pudru poskytuje matující efekt. Rozjasňující tyčinka s bylinami podporuje krevní oběh a osvěžující gelový krém dokonale vyhlazuje a hydratuje pleť. Pro skrytí nedostatků a sjednocení tónu pleti zvolte korekční krém, po probdělé noci vás zachrání oční krém s unikátním aplikátorem a pokud naopak vaše noc bude klidná, užijte si účinky hybridní pleťové masky s tvarovou pamětí.

 

Zapojte se do soutěže o 3x mix Waunt produktů od Oriflame

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a balíček novinek s máslovou čistící péčí, osvěžujícím gelovým krémem a hřejivou pleťovou maskou od značky Waunt by Oriflame je váš.

Více informací o produktech i správnou odpověď na soutěžní otázku najdete na cz.oriflame.com/waunt.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: R. Bednaříková, L. Šormová, P. Niklová