Hydratované, vyživené a nádherně lesklé vlasy s kyselinou hyaluronovou

Hydratované, vyživené a nádherně lesklé vlasy s kyselinou hyaluronovou


Nízkomolekulární kyselina hyaluronová je jedinečný kosmetický poklad, který proniká do vlasového vlákna
a dodává mu potřebnou vlhkost. Vlasy vysoce komplexně vyživí a hydratuje až do hloubky. Zároveň přidá objem a tím zajistí nádherně lesklou, hebkou a zdravou hřívu.

 

Naše vlasy jsou denně zatěžovány prachovými částečkami, znečištěným ovzduším, volnými radikály a smogem. Navíc bývají často vystavovány vyšším teplotám z fénů, žehliček na vlasy a jiných kadeřnických pomůcek. To se na nich začne dřív nebo později projevovat. Bývají celkově vysušené, lámou se a třepí se konečky. Většinou chybí vlasům hydratace, výživa a ochrana.

Česká značka organické kosmetiky Havlíkovy apotéka představuje novinku Vlasové sérum Kyselina hyaluronová, která doplní řadu Vlasový opravář. Jde o vysoce koncentrované vlasové sérum
s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou, aktivními látkami Capiguard, KARKADE a panthenolem pro hydrataci, pevnost a lesk vlasů. Každý mililitr séra obsahuje 15 mg kyseliny hyaluronové, což je velmi vysoké a přesné množství k tomu, aby bylo sérum funkční.

„Kombinace vysoce účinných aktivních látek v našem novém séru s kyselinou hyaluronovou zajistí ochranný štít pro každé vlasy. Zabraňuje průniku škodlivin do vlasu, předchází třepení konečků, dodává vlasům hebkost a lesk. Vlasy jsou tedy nejen hydratovány a vyživeny zevnitř, ale jsou také ochráněny na povrchu. Kyselina hyaluronová je tělu přirozená látka a její účinky jsou vidět už při prvním použití. Sérum je možné nanášet do vlhkých i suchých vlasů. Podle délky a hustoty vaší hřívy aplikujte vždy 1-3 kapátka,“ říká Kristína Bradáčová, produktová manažerka Havlíkovy apotéky.

Aktivní látky:

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová – proniká do vlasového vlákna a dodává mu potřebnou vlhkost, aby byly vlasy krásně lesklé, pružné a zdravé. Vyrábí se biotechnologickým procesem pomocí bakterie Streptococcus zooepidemicus.

Capiguard – aktivní látka z mořské řasy Furcellaria lumbricalis, která působí na povrchu vlasové kutikuly
a chrání tak vlas před částečky znečištění, volnými radikály nebo chemickými molekulami, aby nepronikly dovnitř vlákna a nepoškodily vlas. Zdravá kutikula chrání vnitřní strukturu vlasů, je zodpovědná za jejich vzhled
a vyhlazuje je.

KARKADE – extrakt z květů ibišku je velmi bohatý na kyseliny a polysacharidy. Tyto organické kyseliny pomáhají snižovat vzhled mastných vlasů. Díky účinkům ibišku jsou vlasy pružnější, mají správnou stavbu a hedvábný vzhled.

Panthenol – vlasy po něm zůstávají déle hydratované a lépe se rozčesávají, snižuje se jejich lámavost a udržují si přirozený lesk.

 
Cena vlasového séra: 646 Kč / 50 ml

 

 

 

 

Havlíkova apotéka je česká firma s tradicí, která si zakládá na bezkonkurenční kvalitě svých produktů.

Produkty z Apotéky v sobě spojují moderní vědu, organické suroviny, receptury prověřené časem a dávnou historii bylinek, které od pradávna měly známé léčivé účinky. Na ingredience a jejich kvalitu, které Apotéka používá při výrobě kosmetiky, je kladen nekompromisní důraz. Lokální bylinky si sami pěstují ve vlastních eko zahradách
v Chářovicích a ty, které v Česku nerostou, získávají od certifikovaných dodavatelů v té nejvyšší možné kvalitě. Udržitelnost je pro Apotéku prioritou. Co z přírody získá, to se jí také snaží vrátit zpět. Místo klasických obalů používají obaly z recyklovaného papíru a hliníkové tuby, které jsou 100% recyklovatelné. Použité obalové materiály mohou zákaznice vrátit zpět do prodejen, kde se postarají o jejich recyklaci. Unikátní projekt s osivem lučních květin pro zákaznice Apotéky podporuje rozkvět českých a slovenských luk. Posláním Havlíkovy apotéky je dělat radost a spojovat zákazníky s nejčistší krásou přírody, tradicí, upřímností a něžností. Protože láska, kterou cítíte k sobě a ke svému tělu je tím nejkrásnějším darem přírody.

 

www.apoteka.cz