Skvělá letní zábava s Tutovkou

Skvělá letní zábava s Tutovkou

Vyzkoušejte své štěstí i s Druhou šancí


Piknik s přáteli, letní grilovačka nebo oslava narozenin? Zpestřete si společné chvíle s oblíbenými losy, kdy je minimálně jeden z balíčku výherní. Tutovka již dávno svlékla devadesátkový kabát a nyní přichází
i s novinkou – Druhou šancí, kdy můžete hrát o nové auto SEAT Leon.

Chtěli byste si zahrát o milion korun nebo vás láká představa nového auta? Pak zkuste štěstí s Tutovkou! Na každém stíracím losu jsou dvě herní pole, tedy 1. hra a Druhá šance. V horní části najdete sekci Výherní čísla.
V dolní části jsou vaše čísla. Pakliže najdete shodu, vyhráváte částku uvedenou právě pod tímto číslem. Nejvyšší možnou částku, kterou můžete získat, je 1 milion korun. Pokud jste si ale koupili balíček losů a jen jeden los byl výherní, nemusíte zoufat. Najdete-li na losech 3 symboly Tutovky, můžete los přihlásit do losování o vozy SEAT Leon v hodnotě 550 000 korun. Ve hře jich je celkem třináct.

Tutovku zakoupíte na prodejnách Sazky po celé České republice za cenu 300 Kč.

Více informací najdete na stránkách www.sazka.cz/tutovka.

Sazka nabízí nové losy TUTOVKA. V každém balíčku jsou 4 losy, díky kterým si lze užít zábavné stírání losů v partě kamarádů nebo v rodině. Minimálně jeden vždy zaručeně vyhrává. Na každém losu jsou dvě herní pole: 1. hra, kde je hlavní výhrou rovný 1 000 000 korun a Druhá šance, kde si třináct výherců setře parádní vůz Seat Leon v hodnotě 550 000 korun.

 

 

 

O společnosti SAZKA a.s.
SAZKA a.s. je největší a nejstarší loterní společnost v České republice s cca 95% tržním podílem na trhu loterií a jiných podobných her. Hlavními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Dále má ve svém portfoliu stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterní služby, zejména největší mobilní virtuální operátor v České republice SAZKAmobil, dobíjení mobilních telefonů a zprostředkování plateb za služby a zboží nebo prodej vstupenek. Své produkty poskytuje SAZKA a.s. jednak prostřednictvím unikátní prodejní sítě s více než 7 200 prodejními místy rozmístěnými po celé České republice, ale také online na herním portále www.sazka.cz. Společnost se věnuje zodpovědnému hraní projektem Hraj s rozumem a má mezinárodní auditované certifikace od European Lotteries a World Lottery Association, které potvrzují dodržování vysokých mezinárodních standardů v této oblasti. SAZKA a.s. je členem nadnárodní investiční skupiny KKCG, působící v 11 zemích na 4 kontinentech. Současně SAZKA a.s. patří do mezinárodního loterního holdingu Allwyn, který drží podíly rovněž v řecké loterii OPAP, italském Lotto
a rakouských Casinos Austria. Více na www.sazka.cz a www.allwynentertainment.com.