Opojné vůně toaletních vod HEI POA přinesou léto i do zimy

Opojné vůně toaletních vod HEI POA  přinesou léto i do zimy


Jiskřivě svěží letní vůně toaletních vod HEI POA vás přenesou na sluníčkem rozpálené písčité pláže, k modrým lagunám a do tropických pralesů. Ocitnete se v ráji uprostřed největšího oceánu světa. Intenzivně
a opojně tu voní
tiaré neboli tahitská gardénie, která roste pouze na Tahiti a jejíž květ se stal symbolem Polynésie. Nádherná plná exotická vůně tiaré zavoní i z toaletních vod HEI POA, které vás do tropického ráje zavedou, ať je léto nebo zima.

 

TIARÉ & VANILLA

HEI POA EAU DE TOILETTE MYTHIC SENSUALITY

Jiskřivě svěží, neodolatelná citrusovo-květinová vůně povzbudí smysly a dodá energii. Mythic Sensuality se otevírá trojicí slunečných a jemných citrusových tónů. Střední tóny odhalí legendární kombinaci tiaré a vanilky doplněnou o iris, něžný jasmín a pomerančový květ. Vůně stojí na hlubokém smyslném základu z dřevitých tónů pačuli a santalového dřeva.


100 ml zakoupíte na Notino.cz za 599 Kč


TIARÉ & PITAYA

HEI POA EAU DE TOILETTE EXOTIC SENSUALITY

Toaletní voda Exotic Sensuality připomene svou vůní horké letní dny. Je plná pozitivní energie, bezstarostná, veselá, osvěžující. Přitáhne vás svěžími tóny šťavnatého melounu, citronu a pitayi, známé také jako dračí ovoce. Poté její smyslné srdce rozkvete do záplavy bílých květů tiaré, bílého lotosu a magnólie. Základ tvoří pižmo, které doprovází vanilka.


100 ml zakoupíte na Notino.cz za 599 Kč

 

TIARÉ & FRANGIPANI

HEI POA EAU DE TOILETTE IDYLLIC SENSUALITY

Toaletní voda Idyllic Sensuality se otevírá s třpytivými, tropickými tóny díky harmonické směsi citronu a tiaré. Spojení nádherné tropické květiny plumérie (frangipani), jejíž vůně je sladká a uklidňující, dále frézie a bílého dřeva tvoří jemný květinový střední tón, který je intenzivně smyslný. Kompozici uzavírá vanilka s pižmem. 100 ml zakoupíte na Notino.cz za 599 Kč.

 

TIARÉ & WATER JASMINE

HEI POA EAU DE TOILETTE AQUATIC SENSUALITY

Toaletní voda Aquatic Sensuality vás zavede to nádherné průzračně modré laguny v tropickém ráji. Je to čistá, svěží vůně s vodními, ovocnými i květinovými tóny. Aquatic Sensuality se probouzí na sladké a lehké harmonické směsi mandarinky, manga a vodního jasmínu. Srdcem vonné kompozice je květinová smyslnost plumérie (frangipani) a pomerančových květů. Vše stojí na základu vytvořeném kombinací ovocných tónů
a pižma. 100 ml zakoupíte na Notino.cz za 599 Kč.

 

TROPICAL ORCHID

HEI POA EAU DE TOILETTE TROPICAL ORCHID

Inspirací pro tuto vůni byly květinové elixíry. Toaletní voda Tropical Orchid odhaluje svou pudrovou vůni prostřednictvím jemných a kořeněných tónů sladkých mandlí a růžového pepře. Po chvíli vystoupí vpřed čistě květinové srdce, ve kterém se snoubí tóny jasmínu, růže, bramboříku a pomerančových květů. Tropickou cestu do nitra džungle zakončí exotické tóny vanilky, pačuli a kokosového mléka. 100 ml zakoupíte na Notino.cz za 599 Kč.

 

 

Francouzská značka HEI POA…

…je ve Francii pátou nejprodávanější značkou kosmetiky. Již od roku 1976 dodává na trh jedinečný olej Tahiti Monoï. Monoï je přírodní olej extrahovaný z kokosové dřeně, ve kterém byla macerována poupata tiaré.

Více o výrobcích a značce Hei poa na Heipoa.com.