Přivítejte advent skleničkou stylového vína

Přivítejte advent skleničkou stylového vína

Vánoce s víny Freixenet


Výlohy plné třpytivé výzdoby, vánoční písničky a první sněhové vločky značí jediné – Vánoce jsou za dveřmi! Zahajte oblíbenou sezónu plnou večírků a rodinných setkání s víny španělské značky Freixenet. Získají si vás nejen svou vytříbenou chutí, ale i elegantní, designovou lahví.

Sklenička vína by na vánočních večírcích a rodinných sešlostech rozhodně neměla chybět. Potěšte své blízké španělskými víny značky Freixenet, které vás jediným douškem přenesou na Pyrenejský poloostrov a vykouzlí z každého setkání nezapomenutelný okamžik. Vybírat můžete ze třech druhů, a to bílé, růžové a červené.

Bílé víno Freixenet Sauvignon Blanc

Světlejší citronová barva, intenzivní vůně a jasně rozpoznatelné aroma liči a ananasu v jedné lahvi si vás v okamžiku získá. Citrusové tóny a vůně čerstvě posečené trávy dávají vínu eleganci. V chuti je osvěžující s jasně vyprofilovanou chutí tropického ovoce a dlouhou dochutí. Skvěle se hodí například k těstovinám, bílému masu nebo tvrdým sýrům.Růžové víno Freixenet Rosado

Růžové víno s elegantním aroma jahod, čerstvého ovoce a pomerančového květu, jež jsou patrné v každém doušku. V chuti převládá ovocný charakter letního ovoce, jako jsou třešně a citrusy. Jeho závěr je příjemný
a osvěžující. Skvěle doplní vaši grilovací party s přáteli, báječně se totiž hodí například ke grilovaným rybám.

Červené víno Freixenet Cabernet Sauvignon

Ve vůni je patrné zralé, ovocné aroma třešní, švestek, kakaa a vanilky. Chuť je mírně kořenitá a vyvážená s dlouhým závěrem. Víno má čistý, jasný vzhled s přitažlivou barvou rudých třešní. Výtečně se hodí ke zvěřině, steakům a tmavému masu. Kromě chuti si vás získá svou jedinečnou, černou lahví.

 

Všechna vína značky Freixenet jsou veganská.

Doporučená MOC všech vín je 169 Kč, zakoupíte například na osobnivinoteka.cz.