Jak se připravit na první zkoušku svatebních šatů

Jak se připravit na první zkoušku svatebních šatů


Příprava na první zkoušku svatebních šatů nemusí být stresující, pokud víte, co očekávat a jak se na ni připravit. Zde jsou některé tipy, které vám pomohou:

1. Naplánovat si zkoušku svatebních šatů včas

Je důležité si naplánovat termín zkoušky a dohodnout se se svatebním salónem na termínu, kdy budou vaše svatební šaty připraveny nebo se stihnou ušít do vašeho svatebního dne. Termín by měl být dostatečně vzdálený od vašeho svatebního dne, aby bylo možné provést úpravy.

2. Výběr poradců na zkoušku svatebních šatů

Vyberte si několik blízkých přátel nebo rodinných příslušníků, kteří vám mohou pomoci s výběrem šatů
a poskytnou vám podporu a zpětnou vazbu. Za nás je ideální počet 2-3 lidé, kteří vás znají a vědí co vám sluší
a dokáží poradit.

3. Výběr spodního prádla pod svatební šaty

Před zkouškou svatebních šatů si vyberte vhodné spodní prádlo. Ideální bude tělové a bezešvé, které nebude pod šaty vidět. V Elody máme všechny svatební šaty s všitými košíčky, a proto podprsenka není nutná.


Svatební šaty Elody

 

4. Výběr svatební obuvi

Mnoho nevěst si myslí, že musí mít svatební boty s sebou na zkoušku šatů, ale není to nutné. Pokud už máte boty koupené, můžete si je s sebou vzít. Pokud si budete chtít vypůjčit boty, v Elody vám je rádi zapůjčíme, abyste viděla, jak šaty vypadají s botami na podpatku. Důležité je však promyslet, jak vysoké boty budete chtít, abychom je mohli ušít podle výšky podpatku.

5. Připravte se psychicky

Nemusíte se bát přiznat, že jste nervózní nebo máte obavy, ale je důležité si připravit pozitivní myšlení. Zkuste si představit, jak budete vypadat ve svatebních šatech a jak se budete cítit. V svatebním salónu Elody se snažíme o individuální a laskavý přístup. Rozhodně se nemusíte bát přijít k nám do showroomu. Snažíme se poradit a plně se věnovat vám i vašemu doprovodu, abyste si zkoušku užili naplno.

 

S těmito tipy byste se měla cítit připravena na první zkoušku svatebních šatů. Nezapomeňte si užít tento zvláštní okamžik a užít si svůj velký den!

Za Elody,

Markéta Verner