Soutěž o novou limitovanou edici Lesní ovoce od Manufaktury

Soutěž o novou limitovanou edici Lesní ovoce od Manufaktury


V lese je nám krásně, chodíme se do něj zregenerovat, nadýchat a nabrat nové síly. Tímto kouzelným prostředím se nechala inspirovat česká kosmetická značka Manufaktura pro její v pořadí již 24. limitovanou edici s názvem Lesní ovoce.

 

Proč právě lesní ovoce?

Lesní ovoce je naší lokální „superfood“ potravinou. Jeho síla spočívá ve vysokém obsahu tělu prospěšných látek, věděli jste však, že má také mnoho blahodárných účinků na pleť a pokožku?

Výtažek z lesního ovoce (z malin, jahod a ostružin) má díky obsahu cenných ovocných (AHA) kyselin, flavonoidů, sacharidů a vitamínu C hydratační a antioxidační účinek na pleť a pokožku a podporuje regeneraci. V pečlivě vyladěných, vysoce přírodních recepturách limitované kolekce Lesní ovoce jej Manufaktura kombinuje s dalšími úžasnými ingrediencemi – přírodními oleji, ovesným beta-glukanem, panthenolem, kyselinou hyaluronovou a dalšími aktivními látkami pro krásnou pleť a pokožku.

Jak limitovaná edice Lesní ovoce voní?

Jako léto a sbírání ovoce v kouzelném lese…  Jiskřivě provokativní vůně v sobě mísí sladké lesní jahody, příjemně trpké ostružiny a šťavnaté maliny, doprovázené svěžími zelenými akordy. Přivoňte si a zamilujte se do ní i vy. Dokonale provoní vaši pokožku i celou koupelnu a maximálně zpříjemní každodenní péči a relaxaci.

Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte 1 z 5 krásných balíčků limitované edice Lesní ovoce, které obsahují dva produkty pro voňavou péči.

(Výherní balíček v hodnotě 384 Kč obsahuje: Hydratační sprchový a koupelový gel Lesní ovoce,
Výživný & hydratační krém na ruce Lesní ovoce.)

 

Manufaktura si zakládá na lokálnosti, tradici a šetrných recepturách, které jsou plné přírody a krásných vůní. Značka symbolizuje skutečnou poctivost, originalitu, srdeční vztah a radost z práce.

 

 

 

 

 

Výherci: J. Soukalová, M. Zelinková