Znamení mužské sexuality – Panna

Znamení mužské sexuality – Panna

Panna je vybavena zemským smyslem pro pořádek a pravidla, protože je to znamení racionální a logické. Vše, co je nelogické, dokáže rozhodit mentální rovnováhu Panny, která se snaží mít všechno pod kontrolou. Jak se chová v lásce muž PANNA Z toho důvodu láska, jako


Panna je vybavena zemským smyslem pro pořádek a pravidla, protože je to znamení racionální a logické. Vše, co je nelogické, dokáže rozhodit mentální rovnováhu Panny, která se snaží mít všechno pod kontrolou.

Jak  se chová v lásce muž PANNA

Z toho důvodu láska, jakožto iracionální cit, často vytváří problémy a drbání hlavy všem Pannám natolik, že začnou být hnidopišní a puntičkářští až za hranice „normálnosti“. Jen ten, kdo zkusil s nimi žít, zná dobře tuto stránku jejich povahy, která není úplně tak sympatická! Je to jakoby si chtěli přivlastnit patent na to, jak má správně fungovat „stroj na city“. Je to dřina! Navíc, tito lidé jsou spíše plaší, a velmi obtížně se nechají unést přírodou. Lidé tohoto znamení dříve, než se pustí do vztahu, pozorují, pak hodnotí, a nakonec zvažují: po zhodnocení testu se uvolní, ale s velkou opatrností. Velmi často mají snahu vyjádřit své city a vést přiměřený vztah, ale vždycky s brzdou v záloze. Náhle zariskují, a mohou vybuchnout, a přejdou do úplného opaku jejich chování, na které jsme byli zvyklí do té doby. Pokud najdou osobu, která dokáže pochopit jejich nekonečné vnitřní rozpory, aniž by je jakkoli vyčítala, jsou to bytosti milé a něžné, a to i v intimní oblasti! Jsou skutečně velmi rezervovaní na veřejnosti: láska je pro ně zcela soukromá věc, a neradi o ní mluví... i když to opravdu hodně potřebují!

Jaká je Panna ve vztahu

Astrologie nám neustále ukazuje, že v tomto znamení se vyskytuje nejvíce lidí, kteří jsou single. Volba citového osamění na ně příliš nepůsobí. Pro ně samota nepřináší utrpení, ale naopak racionální výsledek, ke kterému dojdou, pokud nenajdou přijatelné řešení svých citových trablí. Než aby se vrhli do jakéhokoli kompromisu, raději zvolí celibát. S vládou planet Merkura a Urana je pro toto znamení nezbytné nastolit s partnerem především intelektuální soulad. Proto nejraději se svým partnerem navazují přátelský poměr. Panna bere vztah jako místo, kde si dva mohou pomáhat navzájem pochopit se, a to hlavně na intelektuální úrovni, a teprve potom na té fyzické. Považuje upřímnost a věrnost za pilíře, nutné pro životaschopnost vztahu. Stejně jako mraveneček, buduje citovou pevnost, a partner by měl správně reagovat na změny, které během času mohou přicházet!

Muž Panna v páru

Je galantní a laskavý. I když bude dokonalý, vždy na sobě najde nějakou vadu. Je rezervovaný, a obává se odmítnutí a citového zklamání. Pokud si je vámi skutečně jistý, dovede svou misi až do konce. Pak z něho bude skutečně snaživý a pozorný partner. Pak vám ovšem uspořádá denní režim podle sebe! Pokud jste nepořádná, nebude snadné, aby miloval tento váš rys osobnosti: raději si ukliďte váš stůl!

Panna a žárlivost

Panna je znamení přemýšlivé, a celkem odolné proti tomuto citu. Řekněme však, že tito lidé se straní žárlivosti nejen z logiky, ale především z citové neschopnosti zvládat tak extrémní emoci. Pro Pannu je typická schopnost sebeovládání, která jí umožňuje rozumem zvládat možnou nevěru partnera. Kromě toho považuje za méně inteligentního člověka, který se nechá zviklat tak nerozumným činem, jakým je právě nevěra. Panny vcelku málokdy musí čelit nevěře partnera. Není to ani tak pro její vřelé chování, ale spíše díky opatřením, které předem učinila, aby se ujistila, že její partner je hoden její důvěry! Je jasné, že není vždycky snadné předejít potenciální zradě. Ale je jisté, že zrozenci tohoto znamení, pokud jednou zjistí, že je partner podvádí, rozhodnou se okamžitě vztah ukončit, aniž by z toho dělali tragédii!... a aniž by cokoli příliš vysvětlovali!

Sexualita u Panny

První citové zkušenosti zrozenců ve znamení Panny se obvykle odehrávají v tichosti. Často jsou překvapeni vlastním tělem, o kterém si mysleli, že ho mají zcela pod kontrolou, a ono zatím uniká povelům jejich mysli! Sklon oddělovat fyzickou stránku od té mentální je může vést k velmi extrémnímu životu... za to bohužel platí vysokou daň! Ačkoli se zdají chladní a formální, a to se snaží sami sobě vnutit, ve skutečnosti jsou velmi smyslní. Není tedy třeba se nechat oklamat zdánlivou cudností: je pravda, že většina Panen se dokáže kontrolovat, ale existuje i dosti vysoké procento těch, kdo se nechávají unést neodbytnými sexuálními impulzy, a jejich pozornost se točí kolem sexu, a nekladou si žádné zábrany!

Muž Panna v posteli

Muž Panna je díky přírodním silám méně plachý, než žena Panna. Jakmile pomine puberta, a první sexuální zkušenosti (pro Pannu strašlivě obtížné období!), tento muž velmi ocení, když jeho partnerka mu dodá pocit jistoty z výsledku jeho výkonu. Bude se vás neustále ptát jaké to bylo, jestli jste s ním spokojená, a tak dál. Podtrhujte jeho milostné schopnosti, a ujišťujte ho: pokud vám důvěřuje, může to dojít tak daleko, že bude o sobě mluvit s ironií, a bude vás i bavit! Pokud jde o tu nemalou skupinu mužů Panen, kteří se chovají bláznivě, v sexuální oblasti jsou to ti, kdo se snaží až příliš, a zachází do extrémů. Přitom zůstávají panensky systematičtí a velmi předvídatelní!

Erotogenní zóny Panny

Panny jsou anatomicky spojené se střevy a nervovým systémem. Zdálo by se proto, že jejich citlivým místem, kde prožívají velké impulzy, je pas. Ale pro uvolnění jejích instinktů a pro zlomení bariéry studu, je potřeba vytvořit pohodlnou atmosféru, ve které se zcela uvolní. Absolutně nikdy se neodevzdají v nedostatečně bezpečné situaci,  nechráněné před cizími pohledy.

Muž Panna se vám bude líbit, pokud...

- Byla jste podvedena - Líbí se vám muži přesní, kteří plánují své i vaše kroky! - Váš předchozí muž k vám promlouval shora a povýšeně! Ale vyhněte se mu jako moru, pokud: máte sklon utrácet všechny peníze, které dostanete!

Jak získat muže Pannu

První věc, kterou musíte udělat je: rozhodněte se, jestli dotyčný muž Panna zapadá do kategorie „moudrých“, která je naštěstí ta nejrozšířenější, nebo do skupiny „bláznivé“. Pokud ten váš patří do druhé skupiny, berte na vědomí, že jakmile takový muž vybuchne, nezná míru! Najdete ho často v nejdivočejších nočních podnicích, kde se bude chovat jako exhibicionista. I vaši přátelé vás od něj odradí! Může být dobrý na krátký románek. Pokud ale váš vybraný muž Panna je „moudrý“ typ, klasický, a jaksepatří, bude se jevit velmi uzavřený a nedobytný! Takového muže nesmíte nikdy vyplašit zbraněmi ženské provokace: musíte ho získat přes hlavu! Následující pokyny vám pomohou pochopit lépe, jaké vhodné chování před ním máte projevit.

Tajemství, jak ho svést...

- Musíte se stát součástí jeho světa. Poskytněte mu veškerý potřebný čas, aby si vás všiml, pozoroval, a zhodnotil! - Dříve než se nervově vyčerpáte, začněte jednat: zeptejte se ho kolik je hodin (určitě nosí hodinky!). A hned začněte mluvit o čase... zkrátka, hledejte záchytné body u jejich oblíbených témat: zdraví a příroda! - Až se vám podaří konečně dojít k první schůzce, ukažte se v elegantním oblečení: váš vzhled musí být střídmý a na úrovni. Vyhněte se příliš odvážným, nebo rozevlátým šatům, ty mu můžete ukázat v soukromí, ale nikdy první večer! - Získejte si ho konverzací: na ní závisí úspěch nebo ztroskotání večera! Je důležité ukázat, že se orientujete ve více tématech, ale nezacházejte příliš do detailů... o ty se postará on!

Jak se provdat za muže Pannu

Vstoupit do manželství se zrozencem tohoto znamení znamená zajistit si organizovaný život. V době, která svatbě předchází, váš Panna stráví mnoho času pozorným zkoumáním vaší osoby. Chce si být jistý, že své srdce vkládá do bezpečných rukou! Pokud se nakonec rozhodne pro tento velký krok, udělá to proto, že se bude cítit jistě, a vynaloží veškerou energii, aby vás učinil šťastnou. V manželství Panna realizuje klid a citovou pohodu, a stává se méně napjatá, a naopak více uvolněná a spontánní. S tímto znamením nemusíte očekávat překvapení na poslední chvíli. Jeho chování nebude podléhat změnám. Pokud ho chcete přesvědčit, aby si vás vzal, použijte logické a rozumné argumenty: mluvte o budoucím domově, jak si budete organizovat den v souladu s ním, a jak si rozdělíte domácí práce...o finančních jistotách díky spojení vašich příjmů... kolik budete moci společně ušetřit na složenkách!

Muž Panna a manželství

Muž Panna žije perfektně v roli manžela: jeho chování je synonymem jistoty a klidu. Je to schopný správce rodinných majetků, vždy připravený a ochotný vůči potřebám manželky. Nikdy nesedí se založenýma rukama. Umí být užitečný, dělá drobnou údržbu v domácnosti, a stará se o děti vždy, kdy je to možné. Vůči dětem je to milující a ochranitelský otec, možná trochu dost metodický. Ve skutečnosti je to tradiční muž, který se špatně přizpůsobuje ženské emancipaci. Nejraději by měl manželku v domácnosti, a ne s kariérou! V každém případě s ženou vytváří vztah rovnosti, nechává jí její prostor a samostatnost v rozhodování. Jak si udržet muže Pannu Po uvedeném popisu charakteru muže Panny se zdá jasné, že budete muset zapomenout na všechny extrémy vašeho dosavadního života: jinak bude pro vás opravdu obtížné vstoupit do pečlivě naplánovaného života tohoto muže! Opusťte vše, co je nejisté pro muže, který vám dává jistotu, a zaslouží si vaši důvěru. Pokud pro vás citový klid nemá hodnotu, vrhněte se klidně do nepořádného života! V každém případě je lepší si přečíst i následující rady: jak se chovat, aby vaše soužití bylo snadnější a dlouhodobé. Takže: - Přehlížejte jeho malé tiky, drobné podivné mánie. Vězte, že pro něho je to nutná psychologická podpora. Abychom si rozuměli: nemůže bez nich být! - Pečlivě přerovnejte zásuvky, psací stůl, police v kuchyni: vše musí být na svém místě! - Pokud zpanikaří v posteli, snažte se být veselá a situaci odlehčit. Váš Panna je snad jediný z celého zvěrokruhu, schopný si dělat legraci sám ze své sexuality! - Snažte se nedělat mu život nesnesitelný tím, že stále chodíte pozdě. - Snažte se omezit oslavy jen na důležitá výročí. - Nebuďte utráciví: pro něho by to mohla být příčina vážných starostí. - Pokud máte úspory, svěřte se s důvěrou jeho radám. Možná se vám peníze nezdvojnásobí, ale alespoň si budete moci dovolit, s výmluvou na úroky, občasnou večeři v restauraci!

Správné dárky pro muže Pannu

Muž Panna je organizovaný a organizátor, miluje pořádek, nesnáší plýtvání, a rád pečuje o zdraví. Pokud mu máte dát opravdu vděčný dárek, zaměřte se na: - Kufřík s nářadím pro kutily - Lékařský slovník - Kalkulačku . Důležitý dárek: obligace s garantovaným úrokem! Text: Alena Meleová