Krásná a bezchybná pleť během několika minut

Krásná a bezchybná pleť během několika minut

Dokonalá pleť bez nedokonalostí a se sjednocenou barvou díky Garnier BB creamu a krásně čistá a odpočinutá pleť odlíčená Micelární vodou od Garnier. Jinými slovy kompletní péče o vaši pleť a to jen ve dvou krocích. 


class="size-full wp-image-19478 aligncenter" src="http://www.dokonalazena.cz/wp-content/uploads/2014/04/zdrava-zena-178901535.jpg" alt="zdrava zena 178901535" width="414" height="414" />

Garnier vyvinul jako první masově dostupná kosmetická značka kompletní řadu multifunkčních krémů BB Cream Miracle Skin Perfector pro rychlou a komplexní péči, která vyhovuje potřebám jak normální, tak i smíšené či mastné pleti. BB Cream pro normální pleť přináší totiž několik účinků v jednom kroku. Pleť hydratuje po celých 24h, sjednocuje její tón, rozzařuje pleť, kryje nedokonalosti a navíc ji chrání proti slunečnímu záření díky OF 15. Součástí BB creamu jsou i aktivní látky jako vitamin C pro zvýšení jasu a minerální pigment pro vyhlazení. Během chvilky tak může být vaše pleť Bleskově Bezchybná. Ale ani večer byste na správnou péči o pleť a pečlivé odlíčení neměla nikdy zapomínat. Pokud navíc trpíte citlivou pletí, je důležité, aby přípravky, které používáte byly nejen účinné, ale i šetrné k vaší pokožce. Proto Garnier představuje novou jemnou Micelární vodu, vhodnou pro všechny typy pleti, která v jednom kroku odličuje zbytky make-upu, čistí pleť a zároveň ji vyživuje. Protože všechny ženy, i ty s citlivou pletí, potřebují snadné a rychlé řešení při odličování a čištění pleti.

Tajemství Micelární vody se skrývá ve speciálním složení s obsahem mikroskopických částic – micel, které dokáží efektivně zachytit veškeré nečistoty  a odstranit i zbytky make-upu.  Snadno a rychle tak vyčistí a osvěží vaši pleť, popřípadě ji připraví na aplikaci pečujícího krému. Jemné složení navíc nedráždí citlivou pleť, naopak ji díky obsahu výtažku z Maringy zklidňuje. Micelární vodou od Garnier můžete bez obav odlíčit jak tváře, tak i okolí očí či rtů. Zamilujte se do jemné a účinné micelární vody bez parfemace, která nejen, že vaší pleti poskytne v jednom kroku veškerý komfort a dokonale ji vyčistí, ale navíc ji zanechá svěží bez nepříjemného lepivého pocitu. Velké, praktické 400ml balení vám bude nepostradatelným kosmetickým pomocníkem až na 200 použití!