Co jste nevěděli o zrzkách

Co jste nevěděli o zrzkách

Rusovlásky jsou výjimečné, ohnivé bytosti, po kterých alespoň jednou v životě zatouží každý muž. Ne nadarmo se říká, „Kdo neměl zrzavou, neví co je láska“.   Budeme se samozřejmě bavit o přírodních zrzkách, nikoliv o těch, jež si vlasy na rudo přebarvují


Rusovlásky jsou výjimečné, ohnivé bytosti, po kterých alespoň jednou v životě zatouží každý muž. Ne nadarmo se říká, „Kdo neměl zrzavou, neví co je láska“.

Zrzky1

  Budeme se samozřejmě bavit o přírodních zrzkách, nikoliv o těch, jež si vlasy na rudo přebarvují. Všeobecně je zrzek nejméně, jsou tedy nejvzácnější a možná o to více, atraktivnější. I přes to, že dle vědců pánové nejvíc touží po blondýnkách, právě zrzky jsou údajně při milování nejlepší.

Sexuálně narůživé

Je to vášeň a touha v milostném životě experimentovat, které ze zrzek dělají královny sexuálního života. Nuda ani obyčejné „rychlovky“ u nich nemají šanci. Rády poznávají, zkouší a svůj život tak dělají pestrým nejenom, co se postelových hrátek týče.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kdo má více vlasů? Blondýnky nebo zrzky?

Výjimečné jsou však i v jiných ohledech. Oproti svým blonďatým kolegyním mají mnohem méně vlasů. A to až o 20 tisíc. Nejlépe jsou na tom brunetky, které se pyšní o celých 50 tisíc vlasů více než zrzky, mají jich tedy 140 tisíc celkem.

Zrzky a modré oči: Fáma nebo vzácný jev?zrzky2

Kde kdo zatouží po zrzce se zelenýma očima, ty však nejsou žádnou výjimkou. Naopak potkat rudovlasou divošku s modrými panenkami je téměř nadlidský úkon, považují se totiž doslova za vzácné.

Rusovlasých otroků si Římané vážili

Zrzaví otroci byli i za doby Římanů mnohem cennější a měli dvojnásobnou hodnotu než ostatní. Jestliže uvažujete nad tím, kde se nachází nejvíce zrzavých lidí, je to ve Skotsku a Irsku.

Zrzky nikdy nešedivý

Dámy s ohnivou hřívou mají větší problém své kadeře obarvit, než například blondýnky či brunetky. Jejich pigment je silnější a tak často chytnou jiný odstín, než by si představovaly. Vlasy rusovlasých žen jsou navíc náchylnější a více se lámou, za to nikdy nezešediví. Nejprve jejich odstín vybledne na blond a poté do bíla. Kolik zrzek ve svém okolí máte? Víte, že zhruba za sto let už žádní na světě nebudou? O to víc bychom si jich měli vážit dnes. Text: Jana Čechová, Foto: freeimages.com, blog.candevservices.com, daretodifr.com