Miniatury do cestovní tašky

Miniatury do cestovní tašky

Jelikož chceme mít po ruce i na dovolené co nejvíce oblíbených a obvyklých věcí, často se na balícím seznamu nahromadí spousta položek. Hned po nadmíře oblečení nejvíce místa v kufrech zabíráme kosmetikou, hygienickými potřebami a elektronikou (žehlička, fén, kulma…). P


Jelikož chceme mít po ruce i na dovolené co nejvíce oblíbených a obvyklých věcí, často se na balícím seznamu nahromadí spousta položek. Hned po nadmíře oblečení nejvíce místa v kufrech zabíráme kosmetikou, hygienickými potřebami a elektronikou (žehlička, fén, kulma…). Pokud odmítáte toto množství věcí zredukovat, pak vám nezbývá nic jiného, než sáhnout po jejich miniaturách.

Miniatury do cestovní tašky

Miniaturní elektronika

Malé cestovní žehličky, skládací fény, multifunkční nabíječky i mini netbooky, to všechno se dá před během letní sezóny sehnat za nízké ceny v téměř každém elektru. Investice do nejpoužívanějších produktů v kapesní podobě se vám rozhodně vyplatí.

Mini kosmetikaMiniatury do cestovní tašky

Zmenšené tuby zubní pasty nebo šampónu jsou cestovní samozřejmostí. Ušetřit místo v zavazadle se dá ale i na jiných dekorativních i hygienických potřebách. Místo odličovací vody a tamponků si můžete vzít balení odličovacích/čistících/antibakteriálních ubrousků (např. Nivea, Yves Rocher, Marks&Spencer…), které vám poslouží prakticky a jsou úsporné. Dalšími vychytávkami jsou reklamní vzorečky – ať už jde o parfémy nebo kondicionéry na vlasy, nemusíte s sebou táhnout přes půl světa těžké a prostorné lahve. V obchodních centrech najdete v oddělení kosmetiky většinou speciální poličky plné cestovních balení různých produktů.

Čtěte také: Světové filmy, které způsobily převrat v dámské módě

Mini věci do tašky

Marks&Spencer připravil na letošní dovolenkovou sezónu speciální sadu: miniaturní balení kapesníčků, dentální niti, spreje na svěží dech, malé deodoranty, ubrousky na odstraňování skvrn z oblečení, nebo třeba antibakteriální gel. Tyhle šikovné malé věcičky můžete doplnit dalšími a voilá – máte všechno potřebné bez problému v příruční tašce.

Čtěte také: Plážová kolekce 2012 – “léto ve formě”


Oragnizace

Abyste se neztratila v nepřeberném množství malých balíčků a krabiček, nezapomeňte na organizaci. Kosmetické či nepromokavé plastové taštičky, krabice a sáčky vám usnadní hledání v kabelce i v kufru.

Miniatury do cestovní tašky

Co všechno před dovolenou „zmenšujete“ do cestovních velikostí? Máte tip na oblíbené miniaturní balení nějakého kosmetického produktu? Jak to máte s přeplněnými kufry? Napište nám a poraďte čtenářkám i vy! 

Text: Natalaie K.