Pásek na to

Pásek na to

Praktická moc pásků Pásky slouží nejen k přichycení padajících džínů, ale také k optickému zeštíhlování. Přidáním tenkého pásku do pasu docílíte efektu přesýpacích hodin a nenecháte svůj pas, aby se ztratil ve změti oblečení, zejména na podzim a v zimě, kdy na


Praktická moc pásků

Pásky slouží nejen k přichycení padajících džínů, ale také k optickému zeštíhlování. Přidáním tenkého pásku do pasu docílíte efektu přesýpacích hodin a nenecháte svůj pas, aby se ztratil ve změti oblečení, zejména na podzim a v zimě, kdy na sebe oblečení vrstvíme ve velkém.

Pásek na to

Čtěte také: Punčochy, punčošky, silonky

Styl a pásky

Pásky mohou také krásně doladit váš vzhled. Pokud sladíte pásek například s botami nebo kabelkou, hned to dodá outfitu eleganci a pocit promyšlenosti. Obyčejné šaty budou působit mnohem více trendy, pokud přidáte tenký pásek v ladícím odstínu.

Pásek na to

Čtěte také: Květiny ve vlasech

Pásky, které byste měla mít v šatníku

Přestože oblíbená americká internetová stylistka Chriselle říká, že pásků není nikdy dost, existuje několik základních druhů, které byste měla ve své skříni mít.Pásek na to

Středně široký, na bedra a boky: černý pásek na přichycení a ozvláštnění pracovních, slavnostnějších kalhot, hnědý na běžné kalhoty a džíny.

Široký pasový: tvaruje postavu v pase a dodává outfitu šmrnc

Tenký pasový: doplní jak šaty, tak i sukni a šortky. Nezbytné barvy jsou černá, hnědá, jedna zářivá barva (modrá, oranžová..), šedo-stříbrná a zlatá.

Čtěte také: Vyrobte si sama: módní šortky

Trendy 2012

Letos vsaďte na zářivé barvy, teňoučké pásky, zvířecí vzory (hadí kůže, zebra) i copánkové splétání. Tenké pásky připínejte do úrovně pasu, nebo přesně na místo přehybu šatů, okraj sukně.

Pásek na toMáte v šatníku svého oblíbence? Propadla jste trendu tenkých pásků?  Napište nám!

Text: Natalie K.

Foto: corbis, Bershka.com, looklet.com