Pleť po čtyřicítce

Pleť po čtyřicítce


Příznaky stárnutí sice nezastavíte, ale aspoň je můžete zpomalit. Jakmile se na tváři začnou objevovat jemné i hlubší mimické vrásky, struktura povrchu pleti je hrubší, časté jsou i nepravidelné pigmentace je důležité zaměřit se na důkladnou péči s cílem navrátit pleti její mladistvý nádech.

Základem je dodržovat hlavní zásady péče o pleť - kvalitní kosmetiku zajišťující dostatečnou hydrataci a výživu pleti, UV ochranu, dbát na životosprávu s omezením kouření a alkoholu atd.

Zapomínat by se nemělo ani na péči o krk, dekolt i tělo. I na těchto místech je pokožka, která ztrácí postupem věku pružnost, hydrataci a i zde se vytváří vrásky.


Vyzkoušejte 
Syncare Arganový olej - 100% čistý, 100% BIO

Čistý arganový olej SynCare je ceněný pro svoji úžasnou schopnost přirozené stimulace pleti. Intenzivně chrání před volnými radikály, podporuje regeneraci a navrací pokožce tonus.  Každá kapka je dlouhotrvající závlahou pro každou buňku a bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin a pro pokožku nepostradatelných vitamínů.

Arganový olej SynCare je 100% čistý a 100 % BIO. Vzniká šetrným lisováním semen vzácné argánie za studena, takže si zachovává svoje revitalizační účinky Pro suchou pokožku je ideálním ošetřením během dne i na noc. Nejenže dokonale vyhladí jemné vrásky, ale pokožku současně vyživí a hydratuje až 12 hodin. Používejte na obličej i dekolt.

Přípravek je k zakoupení v lékárnách a kosmetických salonech, 100 ml za 702 Kč.

 

 

Více také na www.syncare.cz.