3 věci, které nevíte o manželském sexu

3 věci, které nevíte o manželském sexu

Jestliže jdete do svazku manželského, máte určitou představu o tom, jaký bude sex, jakmile bude po svatbě. Nebo o pár let později. My vám dnes řekneme, co o něm ještě nevíte. 


Jestliže vás napadne, že sex po čase manželství opadne na menší intenzitu a frekvenci, a že vás bude stát více úsilí, abyste se na něj navnadili, pak to není to jediné, co vás čeká. Snad pro vás máme příjemné překvapení,
co dalšího můžete od manželského milování očekávat…

 

Tvořivost

Jedním z největších darů manželského sexu je to, že se s partnerem přestanete stydět zkoušet nové věci. Můžete tak posouvat hranice, zjišťovat co se vám skutečně líbí a pokud zjistíte, že něco není podle vašich představ, nebudete se stydět partnerovi říct, že tohle není OK. Můžete se navíc odvázat, dovolit si věci, které byste za jiných okolností nepřipustili, a ruměnec na vašich tvářích bude jen úsměvnou vzpomínkou.

 

Datum v kalendáři

Na jednu stranu může působit, že dopředu sjednaný milostný akt nebude mít žádný náboj. Na druhou stranu pokud tušíte, že v neděli po nákupu budete mít svou pravidelnou chvilku, už mezi regály se můžete vzájemně provokovat a napínat, což poslouží jako skvělá předehra. Není nad to mít tedy svůj oblíbený den a hodinu zaznamenané v kalendáři…

 

Sex na seně

Údajně bylo prokázáno, že tzv. milování na seně snižuje riziko srdečních onemocnění, přispívá ke snížení hmotnosti, bolesti, snížení frekvence nachlazení a chřipky, a zlepší funkci močového měchýře. A takové milování na seně není jen pro nezadané, udělejte pro vaše manželství skvělý počin tím, že svou polovičku jednou za čas vezmete na seno… No skutečně!

Emocionální spojení s lehkým cvičením působící pozitivně na imunitní systém nahradí sebelepšího osobního trenéra…