Oslavte svátek zamilovaných sexy prádlem!

„Pokud pánové nekupují spodní prádlo pro svou partnerku poprvé, mohou se pustit i do odvážnějších kousků a vybrat erotické prádlo, které se stane zlatým hřebem večera. Neměli by však zapomínat na vkus své partnerky, na trhu existuje velmi široká nabídka různého prádla,


„Pokud pánové nekupují spodní prádlo pro svou partnerku poprvé, mohou se pustit i do odvážnějších kousků a vybrat erotické prádlo, které se stane zlatým hřebem večera. Neměli by však zapomínat na vkus své partnerky, na trhu existuje velmi široká nabídka různého prádla, vše se ale nemusí každé ženě zamlouvat. Právě v tomto případě jsou pak velmi vhodnou volbou třeba krajkové nebo luxusní saténové košilky, samozřejmě v mnoha různých barvách, ze kterých lze vybírat.

Jako dárek pro partnery jsou pak velmi oblíbené různé druhy a barvy boxerek a slipů. Nejvíc letí různé vtipné a romantické potisky – od roztomilých medvídků a pusinek přes všemožně ztvárněná srdíčka až po malé šílené amorky, kteří se trefují přímo do srdce. Vedle potisku je velmi důležitý také použitý materiál, spodní prádlo by mělo být kvalitní. Ideální volbou je především bavlna, případně bavlna s příměsí elastanu.

„Jako téměř každý rok jsou nejoblíbenějšími valentýnskými barvami červená a růžová v nejrůznějších odstínech a také černá. Kromě klasických erotických barev jsou v nabídce dámského spodního prádla i různé odstíny a kombinace bílé nebo moderní fialové. Pánské spodní prádlo módním trendům tolik nepodléhá, lze tak vybírat v podstatě z jakýchkoli barev a vzorů, na Valentýna pak také různé romantické potisky

Na slavnostní večer si ženy velmi rády vybírají z nabídky podprsenek, k tomu samozřejmě také kalhotky. Takovéto komplety jsou velmi oblíbené, na Valentýna především ve žhavé červené nebo i černé krajce. Dobrým tipem na doplnění romantického kompletu je už jen jemný saténový župánek. Spodní prádlo letos ovládly ženské tvary a linie, prádlo by především mělo zvýraznit a zdůraznit ženské křivky.

„Ženy by si hlavně měly uvědomit, že tím nejkrásnějším na valentýnském večeru jsou právě ony. Nezáleží na tom, jestli na sobě mají hebounký župánek, saténovou košilku, nebo erotický komplet. Při výběru překvapení pro svého partnera by se proto měly soustředit především na to, aby se v novém spodním prádle cítily skvěle a díky tomu pak i skvěle vypadaly. Výběr stylu, tvaru a hlavně velikosti je rozhodně dobré nepodcenit,“ dodal Michal Hubka, marketingový ředitel společnosti Astratex.cz.

Foto : astratex.cz, pixmac