Máte ňadra jako "lentilky pod kobercem"? Užijte si to!

Máte ňadra jako "lentilky pod kobercem"? Užijte si to!

Obdivně a závistivě nahlížíte do výstřihu jiných, které tam mají aspoň to „něco“, co vám tolik schází? Vybodněte se na to. Malá prsa nejsou konec světa, třeba začátek skvělých výhod.
A věřte tomu, že vám je ty prsaté, budou mít důvod závidět.


 

Bez závaží

Možná závidíte těm, které příroda obdařila, ale ony zase mohou klidně závidět vám, že máte skromnější vnady. Proč? Ono tahat se s přírodními čtyřkami není žádný med. Protože záda vám bujný dekolt prostě vyměří jejich bolestí. „Po porodu mé tělo prošlo spoustou změn, ale nárůst v oblasti prsou byl opravdu markantní. A jak naschvál, jsem stejně mléko pro dcerku neměla. Když jsem v práci neustále na nohou šíleně mě bolí záda. Sice padnoucí podprsenka to dokáže zmírnit, ale po šichtě v práci jsem mnohdy ráda, že zapadnu do postele a svým zádům ulevím,“ svěřuje se Tamara (33), která mlsně kouká po ženách, co prsa „nemají“.

 

Pestrý výběr

Když si to do krámu naštráduje žena, co oplývá opravdu štědrým výstřihem, tak zjistí, že ty nejkrásnější podprsenky jsou stejně v těch menších číslech a jim tak nezbývá mnohdy nic jiného, než se spokojit s tou, která se jim až tolik nezamlouvá. A navíc ty extra široká ramínka taky nejsou žádné terno! „Pokud máte velikost E 100, zkuste si jít koupit nějakou fajn pěknou podprsenku, která bude působit sexy. Uvidíte, že nepochodíte,“ upozorňuje Laura (44)  na díru na trhu, co se týká spodního prádlo pro vyvinuté ženy.

 

Co je malé, to je milé

Ano, ano, ano. Když vhodně oblečete svá drobná poupata, tak konečně pochopíte, že sklidíte pochvalu. Navíc máte 100 % jistotu, že ten váš bude vědět, jakou barvu očí máte. Protože nebude mít prostor zkoumat vaše soukromé velehory. Navíc nikdo nikdy neřekl, že „nížiny“ nikoho nelákají. „Po rozchodu jsem se několikrát dozvěděla, že se mnou ten dotyčný trávil čas jenom proto, že ho bavilo mít po boku tu prsatou, se kterou si v sexu užíval na 100 %. Takže u chlapů prostě platím za tu, co má prsa. Jiné vlastnosti mého já prostě záměrně přehlížejí. Jak už to tak vypadá, nemají nebo nechtějí mít prostor pro nic jiného,“ přiznává smutně a zároveň dotčeně Martina (29).