Jak se šedá myška změní v půvabnou princeznu?

„Ten růžový make-up už používat nebudu,“ dušuje se Silvie, „ale já vážně nevěděla, že mi nejde k pleti.“ Na pražskou školu vizážistiky přijela až z Ostravy, aby získala certifikát a mohla líčit na módních přehlídkách a při focení. Naučila se ale mnohem víc: j


„Ten růžový make-up už používat nebudu,“ dušuje se Silvie, „ale já vážně nevěděla, že mi nejde k pleti.“ Na pražskou školu vizážistiky přijela až z Ostravy, aby získala certifikát a mohla líčit na módních přehlídkách a při focení. Naučila se ale mnohem víc: jak objevit a zvýraznit půvab nejen modelky, ale každé ženy, která chce vypadat skvěle.

Editu, kosmetičku z Kladna, zase zaujala možnost rozšířit si kvalifikaci a vydělat něco navíc k mateřské: „Pro mě je tahle práce ohromný koníček, líbí se mi, že nemusím denně do kanceláře a vydělám si o dost víc peněz. Je to určitě víc hra než dřina.“

Osm absolventů třítýdenního intenzivního kurzu vizážistiky MASTER MAKE UP KURZ si nese pod paží vytoužený certifikát, který je opravňuje stát se profesionály v oboru krásy. Čeká je atraktivní práce s mnoha výhodami: budou pány svého času, dostanou se ke klientům ze světa módy, filmu, divadla, hudby nebo politiky a při svatbách, oslavách nebo společenských příležitostech ovlivní svým uměním důležité momenty lidského života…

Staňte se i vy profesionální vizážistkou!
V dnešním světě jsou profesionální vizážisté žádanější než dřív, protože dokonalý vzhled hraje čím dál důležitější roli na cestě žen i mužů k sebevědomí, za štěstím i kariérou. Máte chuť jim v tom pomáhat? Stačí se rozhodnout a začít. Sympatické je, že do profesionální školy vizážistiky se můžete přihlásit s jakoukoli předchozí zkušeností a v jakémkoli věku. Dá se navázat na původní vzdělání nebo úplně změnit směr kariéry. Bude záležet na vás a vašem talentu, kreativitě i nadšení pro make-up, jakého úspěchu dosáhnete.

Za úspěchem stojí kvalitní vzdělání a praxe
„Připadám si jako malíř, rozdíl je jen v tom, že nemaluju na plátno, ale na lidské obličeje. A když se mi make-up povede, těší mě, že daruju radost a možná i kousek sebevědomí,“ svěřuje se Adam, jinak student vysoké školy s ambicemi stát se vizážistou a módním návrhářem. Vybral si SURFACE, protože věří kvalitě a od kamarádky se dověděl, že tahle škola má mezinárodní úroveň a učí tu skuteční profesionálové v oboru.
Jsem rád, že mám šanci se k nim jednou přidat. Smutné ale je, že teď, po ukončení kurzu, se nedívám na krásné slečny tak jako dřív. Na kouzelných tvářičkách vidím zbytečné vrstvy make-upu, špatně namalované linky nebo příliš výraznou tvářenku,“ dodává čerstvý absolvent a začínající vizážista.

Více informací o MASTER MAKE UP Kurzu získáte na www.surfacemakeup.cz

SOUTĚŽ: VYHRAJTE BEAUTY DAY
Přejete si nechat se hýčkat odborníky na krásu? 27. prosince startuje na www.dokonalazena.cz soutěž o BEAUTY day! Unikátní koncept školy vizážistiky SURFACE vám nabídne dokonalou péči v dokonalém prostředí. Získáte make-up konzultaci „na tělo“, vlasový styling i profesionální fotografii, která zachytí vaši krásu znásobenou profesionální péčí. Udělejte si čas jen pro sebe a dovolte samy sobě strávit krásný den plný hýčkání.

(pic)
Foto: www.surfacemakeup.cz