Originální dárkové poukazy plné relaxace, zážitků a pohody

V Mariánských Lázních nebo v pražském hotelu Ambassador si můžete vychutnat opravdu krásné romantické chvíle, líbánky, sportovní, golfové nebo wellness pobytové balíčky. Všechny pobytové balíčky můžete darovat zakoupením dárkové poukázky na vámi vybraný konkrétní pob


V Mariánských Lázních nebo v pražském hotelu Ambassador si můžete vychutnat opravdu krásné romantické chvíle, líbánky, sportovní, golfové nebo wellness pobytové balíčky. Všechny pobytové balíčky můžete darovat zakoupením dárkové poukázky na vámi vybraný konkrétní pobyt. Ponořte se do světa zážitků, které na vás čekají.
Vybírejte z pestré nabídky pobytových balíčků a romantických víkendů na webových stránkách hotelů www.esplanade-marienbad.cz , www.ambassador.cz a www.hotel-agricola.cz.

Ambassador Thai & Wellness Club nabízí také dárkové poukazy na originální thajské masáže, speciální masáže a rituály, které poskytuje v exkluzivním luxusním prostředí Thai& Wellness Centra na Václavském náměstí, www.atwc.cz

Vánoční akce : Nyní 5 % sleva na dárkové poukazy. Vztahuje se na všechny pobytové balíčky prezentované na webových stránkách všech hotelů společnosti Ambassador Group výše uvedených.

Neváhejte a darujte dárek plný relaxace!

Foto: www.pixmac.cz a www.ambassador.cz