Exotické dobrodružství může začít!

Exotické dobrodružství může začít!

MILUJETE PRAVOU NEFALŠOVANOU EXOTIKU, KDE PALMY ROSTOU JAKO HOUBY PO DEŠTI, PÍSEK JE BĚLOSKVOUCÍ A HLADINY MOŘÍ A OCEÁNŮ  JEDNODUŠE DECHBEROUCÍ? VYKAŠLETE SE NA PŘEDSUDKY JINÝCH, ŽE DOVOLENÁ V EXOTICE JE ZBYTEČNĚ DRAHÁ. ROZHODNĚTE SI JI UŽÍT TAK, JAKO TO UDĚLALI NAŠI ČTENÁŘI.


 

Sbalit si saky paky a odletět do exotických končin se už dávno nerovná bláznovství. Kromě splnění životních snů především posílíte vaši odvahu, sebevědomí a zjistíte, že doma je přes všechny nedostatky opravdu krásně. Kromě toho vaše album bude přetékat vydařenými momentkami. Tak na nic nečekejte a odleťte
za dobrodružstvím.

Kdepak Thajsko, zkuste Kambodžu

„Pokaždé jsem jezdila do Thajska, vlastně je tomu už několik let zpátky, kdy turismus tam byl v plenkách. Avšak s přílivem peněz se mnohé změnilo a nic už není takové jako dřív. Proto jsem takovou zemi začala hledat. Utekla jsem najít ztracený ráj do Kambodže. A světe div se, našla jsem tam úplně všechno,“ vysvětluje Kamila (36), která se rozhodla vracet pouze a jenom sem.

Místo Malediv chtějte něco jiného

„Moje Laura si vysnila Maledivy, avšak nakonec jsme přece jen naše líbánky prožili jinde. Prokombinovali jsme safari s nádhernými plážemi v Keni a tuto zkušenost hodnotíme jako jednoznačně famózní. Zbývajících osm dní jsme po té prožili na čarokrásném Zanzibaru, kde jsme naše medové dny završili. Podtrženo, sečteno, rozhodně doporučujeme."

Ach ty dominikánské vzpomínky!

„Dominikánská republika vás dostane vším už od prvního dne vaší dovolené. Zamilujete se do ní kvůli dokonalým plážím, místním lidem, chytlavé hudbě a provokujícímu tanci merengue. Neseďte ale jen tak na lehátku a vyrazte k vodopádu El Limón, na ostrůvek Bacardi, nebo na  božskou Saonu,“ vysvětluje zcela upřímně Romana.