Mužský pohled: Parametry ženské krásy. Po čem pánové baží?

Mužský pohled: Parametry ženské krásy. Po čem pánové baží?

My, ženy, chceme pro své partnery vypadat naprosto dokonale. Držíme mnohdy nesmyslné diety, chodíme na nehty, na permanentní makeu-up, na doplnění řas a najdou se i takové, které si neváhají pro napěchovaný dekolt zaskočit pod skalpel. Jak to ve skutečnosti vidí chlapi a co se jim na nás líbí? My víme.


 

 

Robert: Na ženskou krásu umocněnou na druhou se kouká tak nějak samo

„Pro ženy jsem měl slabost vždycky. Nevydržím být věrný, protože kolem mě jsou naprosto úchvatné ženy. A já vždycky ztratím hlavu, i když bych pochopitelně neměl. Když vidím naprosto dokonalou ženu s hřívou lesklých vlasů, co se do sebe nestydí investovat za všechny ty zkrášlující procedury, jsem ztracen. Asi bych to neměl přiznávat, ale silikonová ňadra se mi líbí víc, než přírodní prsa ala svěšené uši. Jsem nenapravitelný, takové ty barbíny já můžu,“ chechtá se na celé kolo provozní (33).

 

Petr: Přírodní krása je TOP

„Na co vám jsou všechny ty serepetičky, které kromě toho, že stojí majlant, jsou úplně k ničemu. Umělé nehty, řasy jako mrkací panenka a všechny zmalované jako přes kopírák. Tohle není nic, co bych chtěl mít doma. Málo je více, a tento parametr rozhodně platí i v tomto beauty směru. Když se žena usměje, zavlní zadkem, nebo ukáže náznak decentního výstřihu pro povzbuzení fantazie, jsem zcela ztracen. Tohle já totiž můžu,“ vysvětluje účetní (41).

 

Lubomír: Jen o vzhledu to není, ženská musí mít šmrnc

„Jsem toho názoru, že jen krásná ženská nestačí. Ale když má k tomu navíc jiskru v oku, energii na rozdávání, smysl pro humor a má svůj názor, tak jsem zcela ztracen. Pokud bych si měl vybrat mezi krásou a výčtem těchto vlastností, tak pak hlasuji za obyčejně neobyčejnou ženštinu s tímto poselstvím. Pak totiž máte jistotu, že ten život bude stát za to.“

 

Josef:  Kráska je super pro polechtání ega, mít ji ale doma je už jiné kafé

„Jednu takovou princáňu jsem měl. Blond vlasy, útlý pas, prsa trojky a zadek pevný jako skála. Chlapi v práci slintali, a to se mi samozřejmě líbilo, ale jak jsem s ní měl být o samotě a bylo po sexu, nevěděl jsem, o čem se s ní mám bavit. Kosmetice a nákupům nerozumím a ty pidi midi čivavy taky nemusím. Takže já teď chci hlavně ženskou pro život. Takové panenky jsem už měl a s díky je přenechám jiným. Každý chlap do tohoto stádia dospěje. Kromě jiného, co si budeme povídat, mají sakra drahý provoz,“ tvrdí zcela upřímně ajťák.