Jak sbalit chlapa? Známe skvělé finty!

Jak sbalit chlapa? Známe skvělé finty!

Jste z něj úplně na větvi a nejraději byste si od Arabely štípla kouzelný prstýnek, abyste si
jeho náklonnost prostě přičarovala? Místo toho raději buďte svá a okouzlete ho tím, jaká jste a dokážete být. Padlo pozvání na rande a vy jste tak akorát ve stresu, jak z toho vybruslíte s plusovými body? Máme pro vás sakra účinné a prověřené tipy.


 

Nechtějte patřit do jeho života příliš okatě a nejlépe hned

Všechno chce svůj čas. Prvně se jen tak oťukávejte, poznávejte, užívejte si objevných zjištěních a netlačte na pilu. Ono se po čase ukáže, zda to bude mít pro vás pokračování. Nečekejte na to, až vám zase napíše, žijte si podle svého, dejte mu najevo váš zájem a dopřejte mu pocit, že vás musí (u)lovit. A pokud má všech pět pohromadě, jen tak frknout před nosem si vás nenechá.

Úsměv v hlavní roli

Když se na mužského od srdce usmějete, tak vlastně už nic víc dělat nemusíte. Ten dotyčný totiž bude v koncích. Ženě, které hraje úsměv na tváři, představuje pro každého rozumně smýšlejícího chlapa základ rodinného štěstí a harmonického soužití.

Všechno mu na sebe nevyzvoňte

Jasně, moc ráda byste mu řekla to či ono, ale zadržte. Na to budete mít ještě hromadu času. Zůstaňte raději trochu tajemná a nechejte si ještě několik es v rukávu. Všechno nemusí vědět hned, právě naopak. To správné načasování teprve přijde.

Dejte si záležet

Co se týká outtitu a make-upu, málo je vždycky více. Atraktivní a sexy je krajka, která ukáže dost, ale přitom ponechá dostatek pro mužskou představivost. Pokud se cítíte dobře spíše v kalhotách, vyrazte v nich.
Ale pamatujte na to, že šaty vždycky prodají vaši ženskost, a to absolutně na jedničku. Třeba je na čase se proměnit v ženu vamp.

Buďte za každých okolností přirozená

Máte chuť ho políbit, láká vás s ním skočit do postele, protože to prostě cítíte stejně, nebo se pořád sebe ptáte, zda je už vhodné s ním vyrazit někam na víkend i s noclehem? Odpověď nehledejte u jiných, ale u sebe.
Vaše emoce, intuice i vaše srdce vám řeknou, co byste měla udělat. A tak to bude podle vás opravdu správně.

Tipy na super advetní randění:

Vyrazte na vánoční trhy a popíjejte společně punč či svařák. Co takhle si jít zabruslit na kluziště? Kino a pak večeře je asi nuda, ale v tom smutném počasí, vás obě varianty nadchnou. Vířivka a sauna nemají v zimě chybu. Kultura má v zimě sezónu. Divadlo, opera, nebo balet. A co si vyberete vy?