Užijte si orální sex jako nevídanou jízdu

Užijte si orální sex jako nevídanou jízdu

Máte ráda orální sex, ale váš partner ještě nenatrefil přesně na to, co by vás mohlo pořádně rozparádit? Zkuste mu malinko pomoct….


Zapomeňte na to, že se stydíte a že se mu do jeho „díla“ nebudete plést. Jakmile mu jednou naznačíte, co je vám příjemné, budete si to užívat už kdykoliv a kdekoliv na plné pecky. Pohodlně se posaďte a naučte se těchto pár jednoduchých pohybů, které vám zlepší prožitek.

Škádlení

Škádlení a provokování je tím, co vás dokáže nabudit, naladit a zvedne intenzitu očekávání a vzrušení. Veďte partnera svou rukou, ukažte mu, kde vás má líbat, než se vrhne přímo na váš „svatý grál“. Zejména citlivá jsou vnitřní stehna a místa kolem ochlupení.

Sání

Jestliže to partner ještě nedělá, je nejvyšší čas, aby se naučil vulvu řádně sát. Pomůžou mu jeho rty obklopené kolem klitorisu a sací reflex. Naznačte mu, jakou intenzitou se má do této činnosti pustit.

Technika dvou jazyků

Nemáme na mysli hned dva muže. Vaše (nebo partnerovi) prsty mohou bezvadně posloužit, jako další jazyk. Namočte je do vody nebo lubrikačního gelu a klouzejte jimi, jako by to byl jazyk partnera. Dohromady s ním pak můžete zahrát parádní duet.

Použijte prsty

Zatlačte svými prsty těsně nad klitoris na stydkou kost. Některé ženy mají navíc rády, když kůži lehce natáhnou od klitoristu nahoru směrem k pupíku. Když je napnutý jejich poklad, pak jsou napnuté vzrušením i ony samy.

Horký dech i mrouskání

Řekněte partnetovi, že jeho horký dech na vašich nejintimnějších partiích je tím pravým ořechovým. Když to spojí s polibky a dodá nějaké to mrouskání či vrnění, které způsobuje velmi příjemné vibrace, pak jste na vrcholu slasti raz dva.