Hrajte o kurz kreslení

Hrajte o kurz kreslení

NAUČTE SVŮJ MOZEK KRESLIT!

Mnoho lidí nemá vůbec tušení, že i když nemají talent na něco, mohou se tomu dobře naučit. Netuší také, že jejich kreativita jen nebyla využívána a díky tomu zakrněl. Chování mozků můžeme přirovnat ke svalům. Pokud ho nezanedbáváme a používáme ho, zvyšujeme jeho kondici a schopnosti.


Pokud je vaše přání naučit se kreslit, ačkoliv si myslíte, že nemáte talent či nadání, zkuste víkendové kurzy Kreslení pravou mozkovou hemisférou. „Na kreslení nepotřebujete žádný zvláštní talent nebo nadání. Musíte jen vědět, jak na to. Výtvarný projev není jenom pro vyvolené, jak se většina lidí domnívá. Kreslit totiž umí každý,
kdo má ruce,“
říká Pavla Macháčková, zakladatelka Ateliéru Mozaika, která působí na trhu už 15 let.

Kurz probíhá dva dny za sebou, v sobotu i v neděli po osmi hodinách.

 

 

Co všechno na vás čeká?

První den dostanete portrét, který se pokusíte malovat tak, jak umíte a bez pomoci. Můžete ho pak porovnat s tím, který nakreslíte na konci druhého dne. Během kurzu nastane odblokování pravé mozkové hemisféry, které se provádí pomocí různých cvičení. Na rozdíl od levé mozkové hemisféry, pravá část nezná žádné limity. Naučíte se, jak zapojit obě poloviny mozku, aby spolupracovaly ve vzájemném poměru. Díky tomu budete už druhý den vytvářet perfektní obrázky.

Spolupráce obou hemisfér, otevřou člověku kromě výtvarných i další dovednosti. Mnoho lidem se změnil celkový pohled na svět a uskutečnili ve svém životě řadu obdivuhodných změn.

Více informací a obrázků z kurzů kreslení naleznete na www.ateliermozaika.cz.
Na kurz je potřeba se přihlásit předem přes e-mail info@ateliermozaika.cz.

 

 

Nyní můžete soutěžit a tři výherci se budou radovat z kurzu v hodnotě 2 000 Kč.
Stačí jen odpovědět-správně na soutěžní otázku :-)

 

 Výherci jsou:
Jana, S. Trojáčková