Blesková soutěž o kalendáře Haribo

Blesková soutěž o kalendáře Haribo

Prosinec je za dveřmi, a tak všichni rázem začínáme odpočítávat dny do Vánoc. Jak si je jednoduše zpříjemnit a nezbláznit se ze stále se opakující otázky „Kdy přijde ježíšek?“? Zkraťte čekání sobě i svým nejmenším a soutěžte o adventní kalendáře HARIBO, které v sobě ukrývají malá ovocná překvapení. Potěšte všechny milovníky sladkého a vyhrajte adventní kalendář, který malým nedočkavcům zpříjemní, v jejich očích nekonečně dlouhé, čekání na nejoblíbenější svátky v roce.


 

Zpříjemněte si čekání na ježíška!

 

Překvapte letos své ratolesti a místo klasického čokoládového adventního kalendáře jim pořiďte ten
od společnosti HARIBO. Za dvaceti čtyřmi jeho okénky se ukrývají mnohé dobroty. Naleznete tu třeba malá balení zlatých medvídků Goldbären, Phantasia, Tropifrutti, nejrůznější druhy karamel MAOAM, ovocného šneka nebo balíčky se speciálními edicemi želatinových bonbonů. A nechybí ani vánoční stromek, sob nebo mikulášská punčocha!  

HARIBO, výrobce gumového želé, je na trhu již dlouhých 98 let. Za tuto dobu si ovocné bonbony oblíbily generace dětí i dospělých.

Oslaďte si advent a užívejte si chvíle s těmi nejbližšími. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a můžete vyhrát jeden z pěti HARIBO adventních kalendářů.

Nápovědu naleznete na www.haribo.cz

 

 

 

Výherci jsou: A. Endrysová, P. Eliášová, K. Janatková