Zářivý úsměv od Sensodyne

Zářivý úsměv od Sensodyne

Dokonalá soutěž o kartáček a zubní pastu Sensodyne


 

Problémy s citlivými zuby dnes trápí kde koho. Existuje však jednoduché řešení – prevence. Máme pro vás skvělou soutěž se značkou Sensodyne o balíček zubní pasty Sensodyne Extra Whitening na citlivé zuby s bělícím účinkem a kartáček na zuby Sensodyne Advanced Clean. Zasoutěžit si můžete v rámci kampaně ‚Došel Sensodyne? Sáhni si na prsa‘ na podporu prevence rakoviny prsu.

 „Myslíme si, že prevence je důležitá, a to nejen co se týče citlivosti zubů, ale i v rámci vážnějšího tématu – rakoviny prsu. Víme, že zubní pasta vydrží zhruba měsíc. Jako připomínku samovyšetření prsu, které si má každá žena provádět právě jednou měsíčně, jsme proto připravili kampaň s názvem ‚Došel Sensodyne? Sáhni si na prsa‘. V České republice patří Sensodyne mezi nejprodávanější značky zubních past zaměřených na citlivé zuby. Dokonce jsme nedávno vyhráli cenu ČESKÉHO SUPERBRANDU. Právě proto, že jsme silná značka, doufáme,
že i naše kampaň bude úspěšná. Celé to začalo jednoduchou myšlenkou,“
uvedla brand manažerka značky Sensodyne, Vanda Študentová.

Samovyšetření prsou není nic náročného. Mnohem těžší je vzpomenout si každý měsíc a provádět ho pravidelně. Máme pro vás proto jednoduchou pomůcku, která vám ho vždy připomene. Jakmile vám dojde zubní pasta, je čas na kontrolní samovyšetření prsou.

Koupí každého produktu Sensodyne přispějete v říjnu 1 Kč na preventivní kampaň #prsakoule, za kterou stojí organizace Loono, tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a několika dalších nadšenců, kteří už
v oblasti reprodukčního zdraví, prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění vyškolili více než 50 000 lidí.

 

A co můžete vyhrát?

Zubní pasta Sensodyne Extra Whitening
Bělicí zubní pasta Sensodyne Extra Whitening má lepší účinky v porovnání se svým předchozím složením. Nové složení pomáhá ještě lépe odstraňovat skvrny na zubní sklovině, a to za asistence nízké abrazivity pasty.
To znamená, že čištění zubů pastou Sensodyne Extra Whitening dvakrát denně vám pomáhá zajistit nejen dlouhotrvající ochranu citlivých zubů, ale zároveň také bělejší zuby.

Zubní kartáček Sensodyne Advanced Clean
Zubní kartáček, který je speciálně vyvinutý pro lidi s citlivými zuby. Ultra jemné, zužující se štětiny jsou navržené pro šetrné čištění zubů a dásní. Husté štětiny v dolní části zubního kartáčku účinně odstraňují zubní plak. Zužující se konce štětin šetrně čistí oblast mezi zuby a podél dásní. Malá hlavička kartáčku je speciálně navržená tak, aby účinně vyčistila i těžko dostupné oblasti v ústech. Protiskluzová rukojeť pro bezpečné uchopení zajišťuje lepší kontrolu kartáčku při čištění zubů. Zubní lékaři i hygienistky doporučují měnit kartáček každé 3 měsíce nebo po každé nemoci.

 

Více informací také na www.sensodyne.cz

 

 

 

Zubní pasty Sensodyne Rapid a Sensodyne Repair & Protect jsou zdravotnické prostředky. Ostatní zubní pasty Sensodyne a ústní vody Sensodyne jsou kosmetické přípravky.

V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, e-mail: cz.info@gsk.com.

Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: cz.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné
nebo licencované skupinou společností GSK.

©2019 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence. Datum vypracování materiálu: 8/2019.