Lehčí Vánoce s Bonduelle

Lehčí Vánoce s Bonduelle

Máme před sebou asi nejnáročnější období, co se jídla a pití týče. Čeká nás nápor cukru, smažených těžkých tučných jídel i popíjení alkoholu. Neříkáme, že byste se měli vzdát všech požitků vánočního období, to určitě ne, ale nezapomínejte občas svému tělu a zažívání trochu ulehčit. 


Soutěžte s námi o zeleninu Bonduelle a proložte hodování třeba osvěžujícími saláty nebo chutnými a zároveň zdravými pomazánkami. Uvidíte, že vám vaše tělo poděkuje.

Vánoční svátky jsou časem hodování. Zkuste ale letos trošku víc myslet na sebe a své zdraví a alespoň jednou za čas proložte těžká jídla něčím trošku lehčím. Fantazii se meze nekladou. Uvidíte, že odlehčené zeleninové pohoštění potěší i vaše hosty.  

Soutěžte proto s námi a vyhrajte mix šikovných rozmanitých Mini balení od společnosti Bonduelle. Mini balení oceníte především tehdy, když si budete připravovat jídlo jen pro sebe, protože jedno balení je ideální porce právě tak akorát pro jednoho. Nedojde proto třeba k tomu, že se nesnědené zbytky zkazí v lednici a následně vyhodí.

Na co se můžete v balíčku těšit? Na výherce čekají Mini balení cizrny, červených fazolí a kukuřice. Ty pak doplní novinky, a to Mini balení quinoa a Mini balení mix semínek, který tvoří bulgur, červená quinoa
a dýňová a lněná semínka.  Zaručujeme, že tyhle superpotraviny vyšperkují jakýkoliv salát. Užijte si Vánoce bez pocitu těžkosti a osvěžte si svůj jídelníček saláty se zeleninou Bonduelle. Ta je sklízena v té nejvyšší zralosti
a v nejlepší kvalitě.

  

 

Ve spolupráci s Bonduelle jsme si pro vás připravili soutěž.

Odpovězte na soutěžní otázku a čekejte na oznámení o výhře :-)

 

Více informací na www.bonduelle.cz.