Vyhrajte rituál péče Klorane při vypadávání vlasů

Vyhrajte rituál péče Klorane při vypadávání vlasů

Na jaře pozorujeme zvýšené vypadávání vlasů jako výsledek teplotních výkyvů při změně ročního období. Příčinou ale může být i reakce na stres, zvýšenou únavu, nevhodnou dietu, užívání léků a velmi častým spouštěčem je porod dítěte.


Tomuto typu vypadávání vlasů se říká reakční, a pokud trápí i Vás, zkuste štěstí v naší soutěži o kompletní rituál od KLORANE, francouzské botanické značky z lékáren, který zmírní vypadávání vlasů a podpoří růst nových, zdravých a silnějších vlasů.

Přípravky Klorane při vypadávání vlasů obsahují chinin, aktivní látku s prokázanými posilujícími a stimulujícími vlastnostmi. Chinin Klorane získává z kůry chinovníku, keře, který pěstuje v Latinské Americe v souladu s okolním ekosystémem. Kůra se sklízí ručně ze stromů starších 6 let, aby se nenarušil jejich přirozený růst. Sklizená kůra se poté suší přirozeně na slunci a pak putuje do Francie, kde probíhá extrakce a výroba finálních produktů. Šampon chinin se vyrábí již od roku 1967 a je to nejprodávanější šampon značky.

                                                        

Přípravky Klorane jsou VEGAN, mají bioodbouratelné složení a obaly šetrné k životnímu prostředí.

Co můžete vyhrát? 3x 3krokový rituál Klorane při reakčním vypadávání vlasů

  

 

 

Nápovědu hledejte na www.klorane.com/cz-cs/vlasy/chinin

 

 

 

výherci: D. Skalská, O. Zemanová, J. Bedřich