Soutěž o NOVINKU dámské vůně RIO

Soutěž o NOVINKU dámské vůně RIO

Dicora Urban Fit je minimalistická značka ze slunného Španělska pro všechny, kteří jsou aktivní, zajímají se o zdraví životní styl, ale zároveň nemají času na zbyt. Hledají proto jednoduchou, ale kvalitní péči o tělo a parfémy, které je podpoří v jejich občas i hektickém životním stylu.


Kdo z milovníků módy by nechtěl obdivovat nejnovější modely v Miláně, odpolední čaj si vypít v Lonýně, užít si den na vyhlášené pláži Copacabana v Riu a večer se bavit v New Yorku? Všechna tato města mají jedno společné – tvoří hlavní osu módy napříč světem.  Proto se Dicora Urban Fit rozhodla uctít je každé vlastní osobitou vůní, jaké tu doposud nebyly.

Čtveřice originálních vůní nás nechá snít a možná nás i inspiruje k neobvyklým zážitkům uprostřed kosmopolitních metropolí. V jejich kompozicích je obsažena sama esence měst.
Najdete vůně jako Milán, NYC a pánskou Londýn.

 

NOVÁ DÁMSKÁ VŮNĚ RIO

DICORA představuje nejnovější dámskou vůni doplňující celou kolekci – RIO. Nechte se unést do slunného brazilského města Rio de Janeiro, ve kterém najdete ty nejkrásnější pláže.

Vůně RIO v sobě snoubí jedinečné tóny dodávající pocit svěžesti a čistoty. Fougérově květinová vonná kompozice propojuje svěží tóny bergamotu a citrónu s květinovým srdcem, kterému dominují muškát a jasmín. Vůni umocňují v závěru santalové dřevo spolu s cedrem.

  RIO EDT 100 ml 549,- Kč

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o tuto NOVINKU.

K DOSTÁNÍ VE FANN PARFUMERIÍCH.