Vyhrajte betaglukany s vitaminem D na podporu imunity

Vyhrajte betaglukany s vitaminem D na podporu imunity

Společně s jarem přichází naděje na lepší časy. Sluneční paprsky a zpěv ptáků nás pohladí po duši a vykouzlí úsměv na tvářích, ale posmrkávající a pokašlávající lidé hned tak nepřestanou vzbuzovat naše obavy. Stále proto musíme myslet na vhodnou prevenci a podporovat,
ale i posilovat svou imunitu.


Správnou funkci imunitního systému je vhodné podporovat pravidelným pohybem, otužováním, pestrou
a vyváženou stravou plnou ovoce a zeleniny.  Kromě vitaminů a minerálů ale existují i další přírodní látky, které je vhodné v tomto období doplňovat. 

 

Co jsou betaglukany a jak vybrat ty správné 

Betaglukany jsou unikátní přírodní komplexní polysacharidy, které se nejčastěji získávají z kvasinek, hub, případně mořských řas a obilných zrn. Výzkumy ukázaly, že efektivita betaglukanů nezáleží na jejich původu, ale na dostatečném množství denní dávky a chemické čistotě, která by měla být vyšší než 70 %.

 

Betaglukan IMU s vitaminem D pro váš imunitní systém

Doplněk stravy Betaglukan IMU obsahuje v každé tobolce 200 mg betaglukanu kvasničného původu s garantovanou čistotou minimálně 80 %, což značí vysokou kvalitu přípravku. Kromě toho v něm nalezneme také inulin – rozpustnou vlákninu, jejímž úkolem je vytvářet ve střevě příznivé prostředí pro prospěšné probiotické bakterie – a vitamin D, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Přípravek je vhodný pro dlouhodobé užívání, denní dávku pokryje jediná tobolka.

Betaglukan IMU 200 mg je dostupný v balení po 60 a 120 tobolkách.


Doplněk stravy

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: S. Nedbal, J. Koudelková, M. Kavánová