Výzva pro všechny začínající autory – přihlaste se do vzrušující mezinárodní soutěže!

Výzva pro všechny začínající autory – přihlaste se do vzrušující mezinárodní soutěže!


Satisfyer a BERLINABLE vyhlašují mezinárodní soutěž o nejlepší erotické krátké povídky

 

Četli jste někdy knižní sérii 50 odstínů a říkali si, to bych zvládl napsat taky? Pak přišla vaše chvíle! Sex tech a wellness značka Satisfyer se spojila s erotickou platformou BERLINABLE a vyhlašují společně mezinárodní soutěž o nejlepší krátké erotické povídky.

Soutěž potrvá od 19. dubna do 2. května a vyzývá soutěžící, aby předložili své vlastní erotické povídky,
ve kterých se inspirují vzdálenou funkcí aplikace Satisfyer Connect.

Přihlásit se můžete zde www.satisfyer.com/cz/eroticke-pribehy/.

Vzhledem k tomu, že mnozí z nás byli za poslední rok nuceni mít své vztahy na dálku, museli jsme přijít na to, jak uspokojit naše sexuální touhy i na velké vzdálenosti. Naštěstí aplikace Satisfyer Connect nabízí možnost spojit se svým partnerem tím, že řídí jeho sexuální hračku na dálku. Chcete-li se rozehřát, aplikace vám dokonce umožňuje uzamčený bezpečný živý přenos, zatímco vy převezmete kontrolu, a dokonce spárovat vibrace v rytmu vašich oblíbených skladeb. Všichni účastníci musí shrnout své erotické povídky do 800- 1200 slov. Satisfyer voucher na 300 Kč získá prvních 100 účastníků, stejně jako možnost vyhrát Satisfyer Sexy Secret (lay-on vibrátor), nebo Satisfyer Royal One (kroužek na penis) a přístup na rok zdarma do platformy Berlinable. Ty nejlepší příběhy budou dokonce publikovány jak na BERLINABLE, tak v aplikaci Satisfyer Connect, aby si je lidé mohli přečíst-nikdy nevíte, kdy vám budou volat ohledně publikování knihy.

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání a trénink v Satisfyer, certifikovaná sexuoložka říká: “Je tak důležité vyjádřit naše sexuální touhy. To je jeden z důvodů, proč jsme spustili aplikaci Satisfyer Connect, na pomoc párům zůstat v sexuálním kontaktu, například během lockdownu, bez ohledu na to, kde se nacházejí."  

BERLINABLE vydává erotické příběhy a umění. S více než 350 elektronickými knihami a uměleckými obaly je projekt jedinečnou součástí vzkvétajícího sexuálního wellness hnutí a sexuálních technologií.

Jeho zakladatelka Giada Armani chce umožnit společenský rozvoj prostřednictvím erotiky: " Sex není problém naší společnosti, sex je řešení. Musíme se naučit otevřeně sdělovat svá přání a zkušenosti a přijímat ostatní lidi v jejich barvách a rozmanitosti." 

  

Pro více informací navštivte www.satisfyer.com .

  

O značce Satisfyer  

Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness, která propojením technologických inovací a sexuálního zdraví přináší zákazníků příjemné prožitky, které působí na různé smysly. Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti. Se svými 190 oceněními za design, více než 200 produkty dostupnými ve více než 100 zemích představuje značka nejobsáhlejší sortiment produktů nejvyšší kvality v různých cenových úrovních. Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2, který je nejprodávanějším přístrojem na sexuální wellness na světě. Pro více informací navštivte www.satisfyer.com/cz/

  

About BERLINABLE 

BERLINABLE je první platforma na světě pro exkluzivní erotiku - umění, zvuk, e-knihy. Společnost BERLINABLE, založená v Berlíně, hlavním městě hedonismu, podporuje novou revoluci SexTech a sexuální wellness uměleckou erotikou, kterou vytvořilo 70 nezávislých autorů a 40 fotografů z 20 zemí světa. Časopis BERLINABLE SEX & SOCIETY poskytuje pohled do zákulisí inspirativního, avantgardního hnutí s posláním udělat ze světa lepší místo.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o tři výrobky značky Satisfayer. Tak pojďte hrát :-)

 

Podmínky naší SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

 

Výherci:
E. Vinterová, M. Mikulecká, M. Mizeráková