Jakých je Padesát odstínů svobody?

Jakých je Padesát odstínů svobody?

E L James se vrací do světa Padesáti odstínů s hlubším a temnějším pohledem na milostný příběh, který okouzlil miliony čtenářů po celém světě.


E L James: Freed – Padesát odstínů svobody pohledem Christiana Greye

Jste srdečně zváni na svatbu desetiletí, kde Christian Grey učiní z Anastasie Steeleové svou manželku. Ale je vůbec Christian schopen obstát v roli nastávajícího manžela? Jeho otec má jisté pochybnosti, jeho bratr chce uspořádat divokou rozlučku se svobodou a jeho snoubenka nechce složit manželský slib poslušnosti.
I samotné manželství však přináší jisté výzvy. Vzájemná vášeň Christiana a Any je žhavější a smyslnější než kdy dříve, ale Anin vzdor nepřestává vyvolávat Christianovy nejtemnější obavy a oslabovat jeho vůli vzdát se kontroly. Jejich vztah také ohrožuje stará rivalita a zášť, a jedno nesprávné rozhodnutí by je mohlo navždy rozdělit…

Dokáže Christian překonat noční můry z dětství, vyrovnat se s trýznivým mládím a zachránit se? Teď, když konečně zjišťuje pravdu o svém původu, bude schopen najít sílu k odpuštění a přijmout Aninu bezpodmínečnou lásku? Dokáže se Christian osvobodit?

Nakupovat můžete na baronet.cz.

 

My jsme si pro vás připravili skvělou soutěž o tři tyto knihy.

Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherci: J. Kopecká, M. Schejbalová, R. Brožová