Multibrandový obchod MODIVO pořádal v Praze výjimečnou akci pro své zákazníky

Multibrandový obchod MODIVO pořádal v Praze výjimečnou akci pro své zákazníky


Multibrandový obchod MODIVO, který má první phygital obchod v Česku v obchodním centru Nový Smíchov, připravil koncem června výjimečný event pro své VIP zákazníky. Akce s názvem VIP Shopping Night se nesla v duchu nových módních trendů, udržitelnosti a vizionářství. Hosté z řad zákazníků a VIP osobností se mohli těšit na bio občerstvení a mimo jiné služby módních stylistek.

Moderní prostory, spojení technologie a módy, neotřelý koncept a originální světové značky, včetně těch, které jinde nenajdete. Přesně tak vypadala akce VIP Shopping Night, konající se v pražském phygital storu MODIVO, který na první pohled zaujme svým vizionářským konceptem. Zboží si tady vybíráte pomocí tabletu a následně ho dostanete přímo do kabinky, která je vybavena další dotykovou obrazovkou pro pohodlné dokončení objednávky.

Během večerního nakupování se sklenkou prosecca v ruce mohli hosté ochutnávat z menu v bio kvalitě
z českého Levandulového údolí a využít atraktivní slevy. Nevšední zážitek si nenechali ujít věrní zákazníci, ale ani hosté z řad celebrit. Pozvání přijala například moderátorka Kateřina Podrazká a prezidentka národní soutěže krásy, Taťána Makarenko.

Celým večerem provázela oblíbená stylistka Julia Silajdžić, která hosty, mimo jiné, seznámila s originálními značkami exkluzivně dostupnými na modivo.cz a zároveň představila trendy nadcházející módní sezony. Po zbytek večera se pak věnovala hostům, kteří měli zájem o osobní konzultace. K dispozici byla i další známá stylistka Šárka Štursová.

“Vážíme si našich zákazníků a děláme vše pro to, aby prostřednictvím módy mohli vyjádřit svůj vlastní styl. Proto nás těší, že jsme se mohli společně potkat a užít si speciální atmosféru i osobní servis stylistek Julie a Šárky. Tuto úspěšnou akci chceme určitě zopakovat a opět společně oslavit módu a osobitý styl,” říká modivo.cz.

@modivo.cz

#MODIVOCZ

 

 

MODIVO je multibrandová módní platforma, která působí ve 16 evropských zemích a nabízí oblečení, boty
a doplňky od více než 650 značek segmentů: prémiových, casualových, sportovních, street stylových a šetrných
k životnímu prostředí. Mezi značkami dostupnými na MODIVO najdete mimo jiné Guess, DKNY, IRO, Levi's, ROTATE, Max Mara, TwinSet, Furla a Tommy Hilfiger. Jako součást CCC skupiny má MODIVO rovněž své vlastní značky, mezi které patří: Simple, Rage Age, Sprandi, Americanos a Togoshi. Multibrand vytváří prostor pro kreativní vyjádření sebe prostřednictvím módy – prémiovost není jen záležitostí značek, ale především zážitku
z nakupování. MODIVO je místem módní inspirace a sebevyjádření. Každý zde objeví produkty, které odrážejí jeho osobnost a charakter.