Kouká se za jinými? 5 způsobů, jak to můžete změnit

Kouká se za jinými? 5 způsobů, jak to můžete změnit


Tuto nepříjemnou situaci zná snad každá žena. Procházíte se po ulici a najednou zahlédnete svůj protějšek, jak mu ujíždí oči za jinou. Ať už jde o letmý pohled na něčí výstřih nebo o upřené zírání na krátkou sukni, každé ženě se začne vařit krev v žilách. Některé dělají, že se nic neděje, a některé neváhají něco takového svému partnerovi ihned vyčíst.

Je sledování jiných žen normální?

Pokud se váš protějšek po jiných nekouká, je to proto, že jste ho u toho nepřistihla, nebo to nedělá ve vaší přítomnosti. Žádná žena nemůže svého muže kontrolovat nonstop. Pozorování jiných lidí je zcela přirozené
a dělají to ženy i muži. Jiné to ovšem je, když vidíte, jak v jednom kuse očima svléká krásné kolemjdoucí dámy. Někdy si muži ani neuvědomují, že to dělají, obzvláště v čerstvém vztahu je třeba myslet na to, že byl partner na něco takového zvyklý. Je v pořádku ho na to upozornit, ale neustálé vyčítání nic neřeší. Existují jiné způsoby, jak to řešit.

1. Buďte pro něj stále atraktivní

Žena by se o sebe měla starat neustále a ne jen první měsíce vztahu nebo pouze na rande. Pokud se do vás zamiloval, když jste byla štíhlá a slušelo vám to, starejte se o sebe, hezky se oblékejte a dbejte na to, abyste pro něj byla stále atraktivní. Možná, že doma preferujete pohodlí a ráda obléknete do děravých tepláků a vytahané mikiny. Je to častou chybou, které se ženy dopouští. Pokud vás bude často vidět neatraktivní, může pak vyhledávat ženy, které atraktivní jsou. Nemusíte doma chodit namalovaná, v nepohodlných šatech a ve vysokých podpatcích, zkrátka se jen oblékejte slušivě nebo sexy, aby se otáčel jen za vámi. 

2. Udělejte změnu

Už 5 let máte stejný účes? Nepamatujete si, kdy jste si naposledy koupila hezké šaty? Kdybyste měla každý den své populární jídlo, také byste se ho časem přejedla. Pokud stále vypadáte stejně a nosíte stejné oblečení, rychle se okoukáte. Dbejte na změny. Překvapte ho novým účesem, novými nehty, hezky upraveným obočím, novým prádlem nebo třeba novými šaty, ve kterých vás ještě neviděl. Stále bude mít vedle sebe tu samou ženu, ale pokaždé jinak, takže nebude mít potřebu stále se ohlížet za jinými. 

3. Vsaďte na odloučení

Když jsou dva lidé stále spolu, může to znít romanticky, ale brzy může nastat ponorka. Stalo se vám, že vám vadí, jak vrže zubama, jak funí při spaní nebo vám začaly vadit jiné drobnosti, které už nemůžete vystát? Když jsou lidé stále spolu, mnohem rychleji vyprchá silná prvotní láska. Je důležité se s partnerem loučit, abyste se na něj mohla těšit. Pokud spolu trávíte příliš mnoho času, zkuste trávit více času mimo domov a to v něm může vyvolat stesk a nebude myslet na nikoho jiného než na vás.

4. Zjistěte, co je špatně

Problém nemusí být jen ve vzhledu, ale v tiché domácnosti. Možná ho přitahujete, ale trápí ho ve vztahu něco jiného, o čem se bojí mluvit. Možná se to týká sexu, možná jeho koníčků nebo domácích prací. Naučte se
s partnerem mluvit otevřeně o všem. Ne všichni muži hovoří o tom, co je trápí nebo co jim ve vztahu chybí. Pokud si o tom s partnerem nedokážete promluvit, je to chyba, kterou riskujete ztrátu tohoto vztahu.

5. Ukončete to