Lepší.TV vytvořila programovou nabídku pro Ukrajince

Lepší.TV vytvořila programovou nabídku pro Ukrajince


Ruská invaze na Ukrajinu donutila více než 8 milionů lidí opustit své domovy a hledat útočiště v EU
a sousedních zemích. Lepší.TV se proto rozhodla vytvořit bezkonkurenčně největší ukrajinskou programovou nabídku. Ukrajinci tímto získávají možnost sledovat pořady v rodném jazyce v celé Evropské unii.

Do nabídky bylo zařazeno celkem 28 ukrajinských televizních kanálů v různých žánrech, jako jsou zpravodajství, filmy, seriály, dětské programy, sport a mnoho dalšího. Speciálně vytvořený set stanic pro ukrajinské občany žijící v mimo Ukrajinu, je dostupný buďto formou nového balíčku Ukrajina nebo v rámci jakéhokoli vyššího Lepší.TV balíčku, který jim navíc dá možnost sledovat i České stanice a tím se učit místní jazyk. Nechybí také oblíbené funkce jako možnost zpětného zhlédnutí pořadů, nahrávání nebo přetáčení.

Balíček Ukrajina zahrnuje:

  • 28 televizních stanic
  • zhlédnutí až 30 dní zpětně a neomezené nahrávání
  • videotéku plnou filmů, seriálů a dokumentů
  • sledování jak na televizi, tak na mobilu, tabletu nebo počítači
  • dostupnost služby kdekoli v Evropské unii

Samostatný balíček Ukrajina je zpoplatněn 69 Kč měsíčně. Stanice jsou dostupné ale i v rámci jakéhokoli balíčku Lepší.TV. Libovolný balíček si každý nový zákazník může vyzkoušet na 10 dnů za 1 Kč a získat až 170 TV stanic, z toho 28 ukrajinských, k tomu 3 800 filmů a jako dárek HBO. Vše bez závazku a s možností službu kdykoli zrušit nebo změnit.

Pokud se zákazník rozhodne objednat jeden z balíčků, které nabízí i stanice v českém a jiném jazyce, může mu Lepší.TV pomoci při rozvoji jazykových dovedností a při adaptaci na nové prostředí. U mnoha filmů a seriálů je navíc možnost zvukové stopy či titulků v angličtině, říká Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV.

Lepší.TV má vizi touto speciální nabídkou pomoci lidem původem z Ukrajiny, kteří prchají před válkou, ulehčit přechod na život v nové zemi. Pro bližší informace navštivte webové stránky www.gonet.tv/ua/.

V tuto chvíli Lepší.TV poskytuje služby v Česku, Slovensku, Chorvatsku, Polsku a pro Ukrajince.