Ovládněte grilovací sezónu

Ovládněte grilovací sezónu


Připravte se na nadcházející grilovací sezónu. S elektrickými grily ovládnete kdejakou oslavu, a to nejen
v letních měsících. Můžete s nimi totiž grilovat po celý rok.

Stolní elektrický gril je díky své praktičnosti dobrým sluhou i do menších prostorů. Stačí ho umístit doprostřed stolu a všichni už se o své jídlo dokáží postarat sami, aniž by hostitel musel odcházet od stolu. Hladká plocha je ideální pro přípravu zeleniny či sýrů, mřížka pak pro maso a mořské plody.

Klasický černý design nabízí stolní gril SBG 106BK s kombinací dvou typů plotýnek. Na velkou grilovací plochu se vejde pořádný steak i portobello.

Tepelně izolované rukojeti se postarají o bezpečný přesun a díky funkci keep warm se i opozdilci dočkají teplého jídla. Po skončení stačí nepřilnavý povrch stačí otřít pouze hadříkem a můžete gril uklidit. Přebytečný olej pak sám skape do misky. Pořizovací cena je 1 199 Kč.

V elegantním dřevěném provedení je model SBG 206BK, který nejen dobře vypadá, ale zamezí i menším strávníkům opařit si prsty. Nechybí ani dva typy povrchů nebo mistička na odvod přebytečného tuku. Díky tepleným rukojetím můžete manipulovat i se zapnutým grilem. Čištění vám pak usnadní nepřilnavé povrchy
i miska na odkapávání. Nastavte si termostat a začněte grilovat, cena je 1 499 Kč.

Pro fanoušky oslav s velkou hromadou jídla je tu raclette gril SBG 0260BK. Horní deska nabízí dva typy povrchů – hladká kamenná pro přípravu příloh a žebrovaná grilovací pro přípravu masových pokrmů. Spodní řada nabízí 8 raclette pánviček se špachtlí, kde se vám skvěle rozpustí jakýkoliv druh sýru. Teplotu si jednoduše nastavíte pomoci otočného knoflíku a díky nepřilnavému povrchu očistíte pár pohyby hadříkem. Pořizovací cena je 1 699 Kč.

 

Nejen pro grilování je tu kontaktní gril SBG 6231SS. Díky zabudovaným senzorům snadno zjistí tloušťku potravin a zajistí jim tak optimální čas přípravy. Na přehledném LCD displeji pak informuje o stavu přípravy pokrmu. Vyberte si jeden ze sedmi přednastavených programů, anebo si zvolte svůj vlastní. Grilovací desky jsou odnímatelné, a tak si je snadno přizpůsobíte akorát připravovaným pokrmům. Provozní plocha může být uzavřená, ideální pro přípravu i sendvičů, otevřená na 90° je vhodná pro větší masa, přílohy nebo panini a pokud budete potřebovat větší plochu, stačí gril otevřít o 180°. Pořizovací cena je 3 499 Kč.

 

Více na www.sencor.cz.