Staňte se královnou plesové sezóny a vyhrajte nádherný šperk od Stoklasy

Staňte se královnou plesové sezóny a vyhrajte nádherný šperk od Stoklasy

S nástupem nového roku začíná pravidelně každoročně plesová sezona. Dávno předtím si už všichni vyznavači plesů, respektive vyznavačky, lámou hlavu tím, v jakých modelech ji letos absolvují. 


Zapomeňte na černou

Pokud si plánujete večerní toaletu teprve pořídit, nekupujte si okoukanou černou.Vyzkoušejte zlatou, stříbrnou, nebo červenou. Černá je už paséa navíc dělá člověka starším. Na plese má člověk zářit, a nevypadat jako vdova při kondolenci. Rozparek na šatech není jen k tomu, aby upoutával lačné mužské pohledy. Pokud je na správném místě, dokáže vyzdvihnout vaše přednosti a odvést pozornost od případných nedostatků. Pokud nemáte ideální nohy a boky, ale vaše záda a krk nemají chybu, pořiďte si šaty s velkým výstřihem na zádech.

 

Podprsenka

K šatům s holými zády si nesmíte za žádných okolností obléci podprsenku, i kdybyste ji jakkoliv kamuflovali.
Je lepší do takovýchto plesových šatů investovat - v módních salonech umí všít do šatů prsní vycpávky tak,
že to nepoznáte. K velké večerní je třeba mít večerní líčení, jinak si všichni všimnou jen vašich šatůa ne vás. Nezapomínejte na to, že v tlumeném světle bude vypadat vaše líčení jinaknež před zrcadlem v koupelně.

 

Vlasy a šperky

Vlasy jsou skutečnou korunou krásy a musí ladit s vaším oděvem a typem osobnosti. Pokud jste princezna
a jdetedo společnosti v romantickýchšatech, musíte mít i romantický účes. Ke klasice zvolte elegantní drdol,
k modernímu stylu zase originální rozcuch. Míchání stylů šaty/účes je velmi nevhodné. Boty, které budete nosit na večírky, by měly být jehličky- ideální jsou černé, mohou být i v barvě šatů, ale ne bílé. Pokud nechcete vypadat jako pouťová baronka, nepřehánějte to se šperky. Obecně platí, že jeden výrazný šperk stačí. Pokud máte zajímavý šperkový set, pořádně si prohlédněte vzrcadle, zda se k vaší toaletě opravdu hodí. Méně je občas více, a tím nemyslíme cenu šperku. Pokud je pro vás představa, že jdete někam v šatech nestravitelná, pořiďte si lesklé saténové kalhoty a k nim si oblečte krajkový nebo výrazný"kovový" top, popřípadě s mokingové sako. Pokud si nejste jistá svými pažemi, a přesto se nechcete vzdát stylových šatů bez ramínek, pořiďte si výrazný lesklý šál a rukavice. Nezapomeňte, že všechny kusy oděvu musí materiálově ladit. Pod nádherné šaty patří nádherné spodní prádlo. Vzpomeňte si na pionýrské heslo "vždy připraveni" a nepodceňujte kouzlo noci. Kabelka by měla ladit buď s botami, nebo s šaty.

I když milujete "nákupní tašky", do kterých se vše vejde, na ples si pořiďte něco menšího. Právě kabelka a boty dokáží z obyčejných jednoduchých šatů udělat "róbu". Základem úspěchu osudových žen není to, že nakupují
u známých módních tvůrců, ale chůze. Musíte se pohybovat s pomalou ladností lvice, která si ledabyle prohlíží svůj rajón. Když vyzařujete, že jste se sebou spokojená, budete se líbit i ostatním. Než odejdete z domu, zkontrolujte si, zda s sebou máte vizitky. Je velmi nepříjemné, když krásná dáma v róbě shání papírek, aby na něj mohla napsat své telefonní číslo.

 

Chovejte se přirozeně

Nezapomeňte, že na plese nebudete sami a proto šetřete parfémem, aby od vás lidé neutíkali. Dobré je myslet
i na svěží dech. Když k vám přijde někdo sympatický a započne konverzaci, bavte se s ním, jako byste se znali. Nikdy nevíte, který kontakt se vám nakonec bude hodit. Chovejte se přirozeně. Vyumělkované, afektované chování vám přinese pouze posměch. Nehrajte si na něco, co nejste, i kdybyste měli nejdražší róbu v sále.

 

Nyní u nás můžete ve spolupráci s www.stoklasa.cz vyhrát náhrdelník, se kterým bude váš plesový
outfit dokonalý :-)

Nevšední náhrdelník s broušenými korálky upoutá veškerou pozornost svým půvabným leskem a elegantním třpytem. Je vhodný ke slavnostním přiležitostem i ke každodennímu nošení. Náhrdelník je tvořen z drobných korálků, které jsou připevněny k celkem dvanácti lesklým nitím připomínajících kov.