Funkční neznamená „ošklivé“, mrkněte na Moiru

Funkční neznamená „ošklivé“, mrkněte na Moiru


Když se řekne funkční oblečení, mnozí z nás si hned představí nevzhledný kousek, který má jediný účel. Máme ho nosit na sport, protože se v něm prý nezpotíme. Je to ale vážně tak? Jasně že ne. Funkční oblečení má celou řadu předností, navíc může vypadat i tak, že v něm klidně a rádi vyrazíte i do společnosti. Nevěříte?

Funkční oblečení MOIRA potěší vaše oči

Český výrobce funkčního oblečení MOIRA nabízí širokou škálu kousků, které si na sebe mohou vzít děti
i dospělí, myslí na každou situaci. V nabídce tak najdete nejen trička, roláky a kalhoty na sport, ale i svetry, mikiny, bundy, šaty a sukně v mnoha designech, které potěší i na pohled.

Co je funkční prádlo vlastně zač?

Funkční prádlo znají většinou sportovci, kteří už zažili situaci, že se vydali ven, během výkonu se zpotili, pot jim stékal po zádech, a když pak zafoukal, byť jen slabý větřík, byla jim zima a často také nastydli. S funkčním prádlem nic takového nehrozí, jeho hlavním úkolem je odvádět od těla vlhkost, a přitom udržovat příjemnou teplotu. Jak toho dosáhne?

Kvalitní funkční oblečení do sebe tělesnou vlhkost nenasákne, ale odvede ji na povrch, odkud se odpaří. Přitom se postará o tepelnou izolaci, abyste neprochladli a následně se nepotýkali s nachlazením nebo třeba bolestmi zad či kloubů. Základem pro to, aby oblečení tohle všechno dokázalo, je správně zvolený materiál.

 

Proč si vybrat zrovna funkční oblečení MOIRA?

MOIRA má s výrobou funkčního oblečení dlouholeté zkušenosti, i proto se zaměřila na to, aby našla materiál, který splní všechno, co od funkčního prádla očekáváme. Jde o kombinaci aspektů, které tvoří tzv. 5D funkčního prádla.

  • Materiál
  • Kombinace materiálů
  • Struktura pleteniny
  • Zóny
  • Střih

Výsledkem je skutečnost, že umí vyrobit oblečení takřka na míru jednotlivým aktivitám, ročnímu období, stavbě těla, fyzické zátěži, dokonce i pro specifické profese.

Víte, že MOIRA využívá jako základ svůj vyvinutý materiál, tedy polypropylen MOIRA s patentovaným profilem? Průřez vláknem se podobá pětilaločné hvězdě, díky tomu se zdvojnásobuje odvod vlákna a také vytváří úžlab, kterým se může rozptýlit kapilární vlhkost. Vlákno může pojmout velké množství vzduchu, které působí jako izolační vrstva v okamžiku, kdy je tělo bez zátěže a ochlazuje se.Vybírejte nejen hlavou, ale i očima

Kdo si chtěl pořídit funkční oblečení, ten donedávna tolik nehleděl na vzhled, ale jen na materiál. Proč? Odpověď je jednoduchá, většina funkčních kousků moc líbivá nebyla. Dneska je to ale jinak, zejména, když vsadíte na funkční oblečení MOIRA.

To je dostupné v mnoha barevných provedeních, střizích, které lichotí postavě a s motivy, za které se nemusí nikdo stydět. Takový rolák si klidně můžete vzít pod svetr a vyrazit s partnerkou na večeři, ženy si zase mohou obléknout sukni nebo rovnou šaty, ve kterých budou za dámu. Přesvědčte se o tom sami na www.moira.cz.