Prvomájové políbení nesmí chybět

Prvomájové políbení nesmí chybět

První máj máme tady a je úžasné, že tento den je zároveň státním svátkem, tudíž bychom se měli věnovat nejen sobě, ale také partnerovi. Oslavte vaši lásku a dlouhověké partnerství skvělou tradicí, která se nese ve stylu  ala polibek pod rozkvetlou třešní.  Buďte


První máj máme tady a je úžasné, že tento den je zároveň státním svátkem, tudíž bychom se měli věnovat nejen sobě, ale také partnerovi. Oslavte vaši lásku a dlouhověké partnerství skvělou tradicí, která se nese ve stylu  ala polibek pod rozkvetlou třešní. 

láska - první maj

Buďte s partnerem

Pokud  jste natolik zavaleni prací, normálně ji bez výčitek stopněte, protože dnešní den voní láskou a polibky. Zavzpomínejte, jaké to bylo, když jste se poprvé poznali, kdy jste se prvně políbili, nebo jaký byl váš první milostný zážitek. Probírejte se fotkami, mrkněte se, jak jste  se díky času, který letí neuvěřitelnou rychlostí, změnili a naplánujte si další zážitky ve dvou, jež vás ještě více spojí.

Zajděte do cukrárny

Nebo  si společně něco chutného upečte. Máte chuť na sladké laskominy? Neváhejte si jít sednout do vyhlášeného kavárny v nákupním centru, tam budou mít jistě i ve svátek otevřeno. Nic ale nezkazíte ani tím, když si den předem koupíte nefalšovaný medovník nebo jakýkoli jiný dort,  který oba zbožňujete. A pokud milujete pečení, upečte si dortík ve tvaru srdce. Skvěle chutná Sachr dort, Tiramisu nebo Pařížák. Nechejte se svést na vlně chuti a promlsejte se k lásce.

Procházka aneb spolu pod rozkvetlou třešní

Na tuto tradici nezapomeňte, protože by to byla naprostá škoda, vždyť je to tak kouzelný zvyk, jež vezme za srdce každého romantika. A ten dřímá v každém z nás. Vydejte se na procházku do sadu a najděte si třešeň, která vás v lásce utvrdí. Klidně vyrazte i na výlet, co třeba opuštěná zřícenina a široko daleko jen hluboký les?

med910048

K prvnímu květnu také patří božský sex, tak si tedy střihněte milostné číslo pod taktovkou lásky.  Vklouzněte do sexy prádelka s nádechem růžové nebo barvy lila a svádějte drahého v podvazcích nebo v nevinném kombiné. Pro dnešek nebudou potřeba žádné jiné erotické pomůcky než vaše láska. Milujete se tak, jak vám napovídá srdce a po té se sladce pomazlete.

Piknikujte s partnerem a dětmi

Vytáhněte také vaše ratolesti pryč z města a uvelebte se někde na louce. Rozprostřete deku, přichystejte chutné laskominy a povídejte si. Je třeba budovat další zážitky a navíc být spolu, i když nám to dostatek pracovních povinností, málo kdy dovolí. Text: Lenka Zelnitiusová