Jak podpořit mužskou plodnost?

Jak podpořit mužskou plodnost?

Toužíte po miminku, přejete si ho, těšíte se. Je frustrující, že teď, když už se jeho příchodu nebráníte, ono stále nepřichází. Počítáte si plodné dny a snažíte se je s partnerem maximálně využít. Z radostné záležitosti, kdy hodláte na svět přivést nový život, se stává nepříjemná a smutná povinnost. Mnozí muži to navíc vzdávají, jsou rozmrzelí a už vůbec nemají chuť absolvovat pro ně nepříjemná vyšetření.


 

Nemůžeme se jim divit. Smutným a obecně známým faktem totiž je, že cca 40% mužů má nějakým způsobem narušené spermie, což logicky snižuje jejich plodnost. Který muž by chtěl patřit do této skupiny a radostně by si šel pro potvrzení této nepříjemné skutečnosti? Žádný – ani ten váš…

Co s tím můžete udělat? Kvalita spermií klesá hlavně kvůli našemu špatnému životnímu stylu. Což je paradoxně dobrá zpráva, protože to můžeme změnit - bezbolestně, přirozeně a bez vedlejších účinků.

A hlavně – nemusíme hned obtěžovat lékaře! I oni budou rádi, že aktivním přístupem pomůžeme tělu v jeho přirozených funkcích. Návštěvu lékaře ale neodkládejte, pokud se vám ani po roce nepodaří otěhotnět.

Začněte vylepšením stravy, omezením stresů, upravte partnerův šatník ve prospěch oděvů a prádla, které netlačí na varlata. A dnes už můžete vašemu muži dodat i koncentrované přírodní dobroty, které jeho spermie nastartují, posílí a ochrání a celý proces posílení plodnosti výrazně urychlí.

Kapsle Fertilanu obsahují několik prověřených látek, jejichž správná kombinace vašemu muži dodá tu správnou energii, potřebnou k početí miminka. A tím získáte klid i vy.zinku, manganu, mědi, vitaminu B6, B12, kyseliny listové a selenu. Obsažený selen přispívá k normální spermatogenezi (tvorbě mužských pohlavních buněk-spermií). Spermatogeneze je ovlivňována také pohlavními hormony, zejména testosteronem. K udržení jeho normální hladiny přispívá zinek. Zinek také přispívá k normální plodnosti a reprodukci. Kromě tvorby spermií patří k důležitému faktoru ovlivňujícímu mužskou plodnost také psychika. Vitamin C a vitamin B12 přispívají k normální psychické činnosti a k činnosti nervové soustavy.

 

To vše v standardních kapslích, které si jednoduše váš muž vezme ráno a večer. Nenápadné, pohodlné, efektivní a cenově dostupné. Bližší informace získáte na bezplatné lince: 800 100 140.

 

FERTILAN je k dostání v lékárnách nebo na www.vegall.cz