Styling pro dnešní den

Styling pro dnešní den

Shopping mánia je v plném proudu. Stále se doprodávají letní kolekce se skandálními slevami. Správný čas vyrazit na nákupy. A co při monitoringu po obchodech na sebe? Zkuste to třeba jako Alessandra Ambrosio.  Alessandra se v módních trendech vyzná. Základ vytvořila z dobře pa


Shopping mánia je v plném proudu. Stále se doprodávají letní kolekce se skandálními slevami. Správný čas vyrazit na nákupy. A co při monitoringu po obchodech na sebe? Zkuste to třeba jako Alessandra Ambrosio.

Alessandra Ambrosio Alessandra se v módních trendech vyzná. Základ vytvořila z dobře padnoucích skinny jeans a denimové košile. Navíc je podle aktuálních trendů zkombinovala do sebe. Vybrala záměrně i stejný odstín podle trendu color in color. Co nás baví nejvíc je košile ve stylu Canadian tux.

Silná trojka

Stereotyp denimu rozbila kůží, ve které volila doplňky. Pásek Hermès skvěle ladí k Evelyne cross-body tašce přes rameno. Kotníčkové boty z dřené kůže Rag & Bone Harrow mají efektivně řešený detail pásku v tmavším odstínu.

get the look

Get The Look

Skinny jeans jsme vybrali u módní značky Smash! Líbí se nám na nich destroyed design. Podobnou halenku jsme pak objevili u značky Best Connections, kterou prodává shopping mall Stilago. Sice není v denimu, ale celkový dojem vypadá stejně skvěle jako u Alessandry. Kabelka Ojju ze Zoot.cz se dá nosit i přes rameno jako cross body. Stačí připevnit speciální pás. Boty jsme vybrali u české značky Baťa. Zaujala nás na nich perforace. Podobný pásek je od La Redoute ze Stilago. Foto: La closette.com, archiv firem Stilago, smash! a Zoot.